Ліверпуль - чотириразовий володар Суперкубка УЄФА!

14.08.2019 23:54
Ліверпуль в додатковий час вирвав перемогу у Челсі і в четвертий раз став володарем Суперкубка УЄФА

фото liverpoolfc.com

Лише в серії пенальті визначився володар 44-го розіграшу Суперкубка УЄФА. У Стамбулі на Водафон Арені в очному протистоянні зійшлися переможець Ліги чемпіонів - Ліверпуль і Ліги Європи - Челсі. Фінал вперше в історії обслуговувала жіноча бригада арбітрів на чолі з Стефані Фраппар.  Перший тайм залишився за лондонцями. Гол Олів'є Жиру на 36-й хвилині став вінцем половини гри. У ній підопічні Френка Лемпарда виглядали явно краще. Після перерви Ліверпуль змінився. Вже через три хвилини після початку другого тайму Садіо Мане відновив рівновагу.  У додатковий час команди обмінялися голами виконанні того ж Мане і Жоржина. В результаті 2: 2 і переможця довелося виявляти в серії пенальті. Дуель іспанських воротарів виграв ліверпулец Адріан, який відбив удар Девіда Абрахама. У підсумку, 5: 4 по пенальті на користь підопічних Юргена Клоппа.

Суперкубок УЄФА

Ліверпуль - Челсі - 2: 2 (5: 4, по пенальті)

Голи: Мане (48, 95) - Жиру (36), Жоржина (101). пенальті: Фірміно (1: 0), Жоржина (1: 1), Фабіньо (2: 1), Барклі (2: 2), орігамі (3: 2), Маунт (3: 3), Александер-Арнольд (4: 3) , Емерсон (4: 4), Салах (5: 4), Абрахам (5: 4, воротар).    Ліверпуль: Адріан, Робертсон (Александер-Арнольд, 91), ван Дейк, Матіп, Гомес, Хендерсон, Фабіньо, Мілнер (Вейналдум, 64), Мане (орігамі, 103), Салах, Окслейд-Чемберлен (Фірміно, 46). Челсі: Аррісабалага, Емерсон, Крістенсен (Томорі, 85), Зума, Аспілікуета, Ковачич (Барклі, 101), Канте, Жоржина, Родрігес, Жиру (Абрахам, 74), Пулішіч (Маунт, 74). Попереджені: Хендерсон (85), Александер-Арнольд (107) - Аспілікуета (79).