Ліга націй: збірна Іспанії на шостій компенсованій хвилині врятувала матч з Німеччиною

03.09.2020 22:48
Збірна Німеччини зіграла внічию з Іспанією в другому поєдинку першого туру в нашій групі Ліги націй Гол Тімо Вернера на 51-й хвилині матчу збірних Німеччини та Іспанії вивів вперед підопічних Йоахима Льова в другому поєдинку нашої групи А4 Ліги націй. Переможний для німецької команди рахунок тримався до 6-й компенсованій хвилини, коли Хосе Луїс Гайя все ж зрівняв рахунок в матчі. У підсумку - 1: 1 і обидві команди набрали по одному очку і ділять друге-третє місця в групі А4. Лідирує Україна з трьома пунктами, замикає турнірну таблицю Швейцарія.

Ліга націй

Ліга А

Група 4

Німеччина - Іспанія - 1: 1 (0: 0) Голи: Вернер (51) - Гайя (90 + 6) Німеччина: Трапп, Рюдігер, Джан, Зюле, КЕРЕРА, Гюндоган, Кроос, Госенс, Дракслер, Вернер (Кох, 90 + 1), Сані (Гинтер, 63). Іспанія: Де Хеа, Пайя, Пау Торрес, Рамос, Карвахаль, Алькантара, Бускетс (Меріно, 57), Руїс (Оскар, 80), Торрес, Родріго, Навас (Фаті, 46). Україна - Швейцарія - 2: 1 (1: 1) Голи: Ярмоленко (14), Зінченко (68) - Сеферович (41).

Ліга В

Група 3

Туреччина - Угорщина - 0: 1 (0: 0) Гол: Собослоі (80) Росія - Сербія - 3: 1 (0: 0) Голи: Дзюба (48, з пенальті, 81), Караваєв (69) - А. Мітровіч (78).

Група 4

Болгарія - Ірландія - 1: 1 (0: 0) Голи: Країв (56) - Даффі (90 + 3). Фінляндія - Уельс - 0: 1 (0: 0) Гол: Мур (80)

Ліга С

Група 3

Молдова - Косово - 1: 1 (1: 0) Голи: Ніколаеску (20) - дубів (71) Словенія - Греція - 0: 0

Ліга D

Латвія - Андорра - 0: 0 На 56-й хвилині Ікауніен (Латвія) не реалізував пенальті. На 78-й хвилині видалений Владіславс Гутковскіс (Латвія). Фарерські о-ва - Мальта - 3: 2 (1: 1) Голи: К. Ольсен (25), А. Ольсен (87), Хенріксен (90) - Дегабріель (37), Агіус (73). Завтра змагання в Лізі націй продовжаться вісьмома матчами в лігах А, В і С.

Шахтар провів перше тренування після міні-відпустки

На ваш погляд, як завершиться матч Ліги націй-2020/2021 Україна - Швейцарія, який відбудеться у Львові 3 вересня?

• Перемогою збірної України (80%, голосів: 1 420)