Ліга націй. Німеччина і Швейцарія розписали нічию в нашій групі

Збірна Німеччини не змогла виграти у Швейцарії в другому сьогоднішньому поєдинку в нашій групі Ліги націй

фото as.com

Збірна Німеччини зіграла внічию зі Швейцарією в матчі 2-го туру Ліги націй в нашій групі А4. Гол Ілкая Гюндогана на 14-й хвилині вивів німецьку команду вперед. Відігралися швейцарці в другому таймі, завдяки удару Сільвана Відмера - 1: 1.

Ліга націй

Ліга А

Група 4

Швейцарія - Німеччина - 1: 1 (0: 1) Голи: Відмер (58) - Рюдігер (14). Швейцарія: Зоммер, Відмер, Ельведі, Аканджі, Родрігес (Цубер, 64), Беніто, емболії (Варгас, 72), Соу (Ебішер, 80), Штеффен, Джака, Сеферович. Німеччина: Лено, Гинтер, Рюдігер, Зюле (Та, 62), Джан, КЕРЕРА, Гюндоган, Кроос, Госенс ​​(Джан, 78), Дракслер, Вернер, Сані (Брандт, 46). Іспанія - Україна - 4: 0 (3: 0) Голи: Рамос (3, з пенальті, 29), Фаті (32), Торрес (84).

Група 3

Сербія - Туреччина - 0: 0  На 49-й хвилині видалений Коларов (Сербія) Угорщина - Росія - 2: 3 (0: 2) Голи: Шаллан (62), Ніколіч (70) - Ан. Олексій Андрійович Міранчук, (15), Оздоєв (34), Фернандеш (46).
И В Н П М О
1  Росія 2 2 0 0 6 року - 3 6
2  Угорщина 2 1 0 1 3 року - 3 3
3  Туреччина 2 0 1 1 0 року - 1 1
4  Сербія 2 0 1 1 1 року - 3 1

Група 4

Уельс - Болгарія - 1: 0 (0: 0) Гол: Вільямс (90 + 4) Ірландія - Фінляндія - 0: 1 (0: 0) Гол: Ф. Йенсен (64)

Група 3

Словенія - Молдова - 1: 0 (1: 0) Гол: Бохарі (28) Косово - Греція - 1: 2 (0: 1) Голи: Беріша (82) - Лімніос (2), Сіовас (51)