Ліга націй. Після матчу з Україною тренер шотландців навіщось набрехав про гру нашої команди: спека з Глазго

22.09.2022 03:33

Головний тренер збірної Шотландії Стів Кларк прокоментував події матчу Ліги націй, у якому його команда у Глазго приймала збірну України (3:0).

«Перед грою проти України ми досконало вивчали нашого суперника. Сьогоднішній матч був відкритим. Щоправда, можливо, у першому таймі українці діяли краще (за весь матч синьо-жовті не завдали у ворота воріт Скоттов жодного удару!), але після перерви картина кардинально змінилася.

Ми попросили своїх хлопців підняти темп і чинити ще більший тиск на ворота гостей. Що, в принципі, відіграло вирішальну роль. Особливо це було помітно після 70 хвилини зустрічі.

Не можу не відзначити, що нам дуже пощастило із замінами. Дайкс, який вийшов з лави, примудрився забити одразу два голи».

Ми хлопці справедливі, тому від себе додамо, що слова Кларка про гру збірної України в першому таймі, м'яко кажучи, не відповідають Хемпден Парку, що відбувався на полі.