Ліга конференцій: Зоря не вийшла на другий тайм і програла в Норвегії

16.09.2021 23:59

Луганська Зоря у своєму першому поєдинку в Лізі конференцій програла норвезькому Буде-Глімту

Фото zarya-lugansk.com

Підопічні Віктора Скрипника почали сезон не найкращим чином. На даний момент Зоря йде сьомою в УПЛ, а в Лізі Європи вилетіла від віденського Рапіду. Після цього луганці перемістилися в Лігу конференцій і стартували в новоспеченому турнірі матчем у Буде.

Місцева команда - чинний чемпіон Норвегії. Буде-Глімт почав свій шлях ще в першому раунді ЛЧ, потім вибув у ЛК, де подолав три раунди кваліфікації. У результаті жовто-чорні вперше в історії пробилися в груповий етап єврокубка. Що цікаво, букмекери називали фаворитом сьогоднішньої зустрічі саме дебютанта.

Напередодні Зоря відчувала кадрові проблеми. У Норвегію не полетіли травмовані Шевченко й Шахаб, уже перед самим початком зустрічі отримав пошкодження Жуніньо, якого в старті замінив Снурніцин.

Господарі непогано розпочали поєдинок, атакували, можна відзначити небезпечний випад Пеллегріно без завершення в дебюті й удар Сальтнеса у площину на 15-й хвилині. Далі ініціативу перехопила Зоря, що провела пару хороших атак, одну з яких не зміг як слід завершити Кабаєв. Відзначимо і дальній постріл Хомченовського поруч зі стійкою, а також не надто сильну спробу пробити Кочергіна.

Усе вирішили два голи після перерви

Початок другого тайму став справжнім жахом для українців. Норвежці забили два голи за дві хвилини. Спочатку Сальтнес замкнув подачу Берга з кутового, а потім Сольбаккену після різкої атаки вдався потужний удар із меж штрафного.

Зоря відповіла хорошим моментом, але Кочергін влучив у захисника, що стояв у рамці. А на 60-й хвилині Мацапура й Вернидуб на пару допомогли Буде-Глімту відзначитися знову - Пеллегріно закинув із лівого флангу в порожні ворота.

Могли норвежці забити й учетверте. Наприклад, на 69-й хвилині Сальтнес із гострого кута влучив у стійку. У кінцівці він же без опору пробив головою в руки Мацапури. У компенсований час Зорі все ж вдалося відіграти один м'яч - Громов реалізував вихід сам на сам.

У підсумку маємо 1:3 на виїзді. М'яко кажучи, невдалий старт підопічних Скрипника в групі.

Ліга конференцій. Груповий етап. 1-й тур

Буде-Глімт - Зоря - XNUMX:XNUMX (XNUMX:XNUMX)

Голи: Сальтнес (XNUMX), Сольбаккен (XNUMX), Пеллегріно (XNUMX) - Громов (XNUMX+XNUMX).

Буде-Глімт: Хайкін, Сампстед, Мое, Лоде (Хейбротен, XNUMX), Бйоркан (Конрадсен, XNUMX), Брустад-Фет (Ветлесен, XNUMX), Берг, Сальтнес (к), Сольбаккен (Мугіша, XNUMX), Ботхейм, Пеллегріно (Коомсон, XNUMX).

Запасні: Смітс, Моберг, Хаген, Нордос, Квіле, Пернамбуко.

Тренер: К'єтіль Кнудсен.

Зоря: Мацапура, Хомченовський (Алефіренко, XNUMX+XNUMX), Вернидуб (к), Цвек (Імереков, XNUMX+XNUMX), Cнурніцин, Назарина, Булеца (Луньов, XNUMX), Кочергін, Сайядманеш (Крістіан, XNUMX), Громов, Кабаєв (Овусу, XNUMX+XNUMX).

Запасні: Сапутін, Жилкін, Гладкий, Фаворов.

Тренер: Віктор Скрипник.

Арбітр: Денніс Хіглер (Нідерланди).

Попереджені: Бйоркан (XNUMX) - Кочергін (XNUMX), Кабаєв (XNUMX), Снурніцин (XNUMX).