Ліга чемпіонів: Шахтар перевернув матч з Генком і вигриз перемогу

03.08.2021 22:54

Донецький Шахтар у виїзному поєдинку Ліги чемпіонів здобув вольову перемогу над бельгійським Генком

Гірникам потрібно було розпочати свій шлях у єврокубках в третьому раунді кваліфікації ЛЧ. Донеччани непогано почали сезон, здобувши дві впевнені перемоги в УПЛ. Генк ж за стартові три поєдинки добув лише одну нічию при двох поразках. Втім, назвати віце-чемпіона Бельгії слабким суперником не можна.

Роберто Де Дзербі здивував своїм стартовим складом, в якому знайшлося місце лише двом українцям. Так, на лавці залишилися Степаненко та Алан Патрік, Матвієнко вийшов зліва в обороні, а в парі з Марлоном грав Віта.

Поєдинок команди почали на рівних, але поступово вимальовувався перевага Шахтаря як по володінні м'ячем, так і за кількістю небезпечних атак. В середині тайму у ворота пробили Тете і Соломон, але голкіпер Генка впорався. І як же прикро, що в кінці стартової 45-хвилинки бельгійці забили практично першим своїм ударом. Спрацювало головна зброя господарів: Іто подав, а двометровий Онуачу головою вніс м'яч у сітку.

На початку другого тайму команди обмінялися моментами: Майкон з хорошої точки пробив вище, а Трубін виручив після удару Онуачу з розвороту. На 63-й хвилині гірникам вдалося зрівняти рахунок, коли Педріні підловив Муньоса і заробив пенальті. «Крапку» не без проблем реалізував Тете.

Після пропущеного гола Брюгге більше володів ініціативою, тоді як українці десь затислися. На 78-й хвилині Трубін видав ще один сейв, тепер уже після удару Іто. Проте в кінцівці зустрічі Шахтарю вдалося забити другий м'яч зусиллями вийшли на заміну гравців. Марлос здорово закинув справа, Ісмаїлі віддав на Алана Патріка, який відправив м'яч у ворота.

У підсумку Шахтар здобув вольову перемогу на виїзді з рахунком 2: 1. Хороший заділ перед матчем-відповіддю, яка відбудеться в Києві 10 серпня.