Ліга чемпіонів. Баварія зіпсувала свято Чигринському і інші результати четвертого туру

07.11.2018 22:57
Англійський Манчестер Сіті приєднався до іспанській Барселоні в плей-офф Ліги чемпіонів
чемпіонів

фото aekfc.gr

07.11.2018

Група Е

Баварія - АЕК - 2: 0 Голи: Левандовський, 31, з пенальті, 71. Сьогоднішній іменинник Дмитро Чигринський вийшов в стартовому складі гостей і відіграв повний поєдинок. Бенфіка - Аякс - 1: 1 Голи: Хонас, 29 - Тадич, 61.

Група F

Ліон - Хоффенхайм - 2: 2 Голи: Набіл Фекір, 19, Ндомбеле, 28 - Крамаріч, 65, Кадержабек, 90 + 2. На 51-й хвилині вилучений Нуху (Х). Манчестер Сіті - Шахтар - 6: 0 Голи: Давид Сільва, 13, Габріель Жезус, 24, з пенальті, 71, з пенальті, 90 + 2, Стерлінг, 49, Марез, 84. Хавбек збірної України та Манчестер Сіті Олександр Зінченко відіграв повний поєдинок на позиції лівого захисника і відзначився дебютної гольовою передачею в складі англійського клубу.

1. МАНЧЕСТЕР СІТІ 4 3 0 1 12-3 9
2. ЛІОН 4 1 3 0 9-8 6
3. Хоффенхайм 4 0 3 1 8-9 3
4. Шахтар 4 0 2 2 4-12 2

Група G

ЦСКА - Рома - 1: 2 Голи: Сігурдссон, 50 - Манолас, 4, Пеллегріні, 59. На 56-й хвилині вилучений Магнусон (Ц). Вікторія - Реал - 0: 5 Голи: Бензема, 21, 37, Каземіро, 23, Бейл, 40, Кроос, 67.

1. РЕАЛ 4 3 0 1 10-2 9
2. РОМА 4 3 0 1 10-4 9
3. ЦСКА С 4 1 1 2 4-7 4
4. Вікторія 4 0 1 3 3-14 1

Група Н

Валенсія - Янг Бойз - 3: 1 Голи: Міна, 14, 42, Солер, 56 - Ассаль, 37. На 77-й хвилині вилучений Саного (ВХ). Ювентус - Манчестер Юнайтед - 1: 2 Голи: Кріштіану Роналду, 65 - Мата, 86, Алекс Сандро, 90.

1. ЮВЕНТУС 4 3 1 0 7-2 10
2. МЮ 4 2 1 1 5-2 7
3. Валенсія 4 1 2 1 4-4 5
4. Янг Бойз 4 0 1 3 2-10 1
Матчі п'ятого туру в групах E, F, G і H відбудуться 27 листопада.

06.11.2018

Група А

Монако - Брюгге - 0: 4 Голи: Ванаку, 12, 17, з пенальті, Уеслі, 24, Вормер, 85. Атлетіко - Боруссія Д - 2: 0 Голи: Ньігес, 33, Грізманн, 80.

1. Боруссія Д 4 3 0 1 8-2 9
2. АТЛЕТІКО 4 3 0 1 7-6 9
3. Брюгге 4 1 1 2 6-5 4
4. Монако 4 0 1 3 2-10 1

Група В

Інтер - Барселона - 1: 1 Голи: Мауро Ікарді, 87 - Малком, 83. Тоттенхем - ПСВ - 2: 1 Голи: Кейн, 78, 89 - Де Йонг, 2

1. БАРСЕЛОНА 4 3 1 0 10-2 10
2. ІНТЕР 4 2 1 1 4-4 7
3. Тоттенхем 4 1 1 2 7-9 4
4. ПСВ 4 0 1 3 4-10 1

Група С

Наполі - ПСЖ - 1: 1  Голи: Лоренцо Інсіньє, 63, з пенальті - Бернат, 45 + 2. Црвена Звезда - Ліверпуль - 2: 0 Голи: Павка, 22, 29.

1. НАПОЛІ 4 1 3 0 4-3 6
2. ЛИВЕРПУЛЬ 4 2 0 2 7-5 6
3. ПСЖ 4 1 2 1 11-7 5
4. Црвена Звезда 4 1 1 2 3-10 4

Група D

Шальке - Галатасарай - 2: 0  Голи: Бюргшталлер, 4, Ут, 57. Євген Коноплянка потрапив в заявку Шальке на матч з Галатасараєм, але на поле так і не з'явився. У його відсутності гельзенкірхенці здобули перемогу  Порту - Локомотив - 4: 1 Голи: Еррера, 2, Марега, 42, Корона, 67, Отава, 90 - Фарфан, 59.

1. ПОРТУ 4 3 1 0 9-3 10
2. ШАЛЬКА 4 2 2 0 4-1 8
3. Галатасарай 4 1 1 2 3-3 4
4. Локомотив 4 0 0 4 2-11 0
Матчі п'ятого туру в групах А, В, С і D відбудуться 28 листопада.