Лідирують італійці і Вовки. Головні вольові перемоги в топ-лігах в цьому сезоні (відео)

03.05.2020 20:20
Підраховуємо всі поєдинки нинішнього сезону в європейських топ-лігах, в яких команда перемагала, не дивлячись на відставання в два голи

Радість гравців Вулверхемптона.

Ще з березня футбольний сезон в Європі на паузі через пандемію коронавируса. Під час карантину ми продовжуємо вивчати результати вже завершилися матчів в топ-чемпіонатах. Цього разу поговоримо про вольових перемогах з рахунків 0: 2 або 1: 3. У Серії А таких виявилося чотири, в АПЛ і Ла Лізі - по три, в Бундеслізі - дві, в Лізі 1 - одна. Серія А. 1-й тур. СПАЛ - Аталанта - 2: 3 У стартовому турі кальчо бронзові призери минулого чемпіонату ледь не програли. Уже в середині першого тайму СПАЛ вів в два м'ячі після влучних ударів Фредеріко Ді Франческо і Андреа Петанов. Робін Госенс ​​до перерви один гол відквитав, а після дебюту за бергамаско Руслана Малиновського, який вийшов на заміну на 54-й хвилині, гості і зовсім вирвали перемогу. Два вирішальні голи на рахунку «джокера» Луїса Мюріель. https://www.youtube.com/watch?v=LCGbvMDkDLQ Ла Ліга. 3-й тур. Атлетіко - Ейбар - 3:2 Матрацники почали нинішній чемпіонат трьома перемогами поспіль. У третьому випадку вони «горіли» баскам після голів Шарлеса і Анаіца Арбіль. Однак дебютний м'яч Жоау Феліш за Атлетіко повернув команду в гру, а після перерви Вітол і Томас партії вирвали для мадридців три очки. https://www.youtube.com/watch?v=V1BlSbAn0Mo Серія А. 3-й тур. Брешіа - Болонья - 3: 4 Вперше з 2011 року Брешіа виступає у вищому дивізіоні, але зараз саме вона є головним кандидатом на виліт. В одному зі стартових турів біло-блакитні мали відмінний шанс на перемогу, ведучи в рахунку 3: 1 після першого тайму. Але після перерви господарі залишилися в меншості, а незабаром Болонья відігралася (один з голів Брешіа відправила в свої ворота). Нарешті, на 80-й хвилині Ріккардо Орсоліні забив четвертий і приніс гостям перемогу. https://www.youtube.com/watch?v=PXC0ns-o_UM Ліга 1. 5-й тур. Монако - Марсель - 3: 4 Трапився трилер і в дуелі двох французьких грандів. Дубль Віссама Бен Йеддера в середині першого тайму подарував монегаскам перевага, проте потім олімпійці забили чотири рази. Дуплетом вистрілив результативний новачок Марселя Даріо Бенедетто, також відзначилися Валер Жермен і Дімітрі Пайєт. Під кінець зустрічі Бальде Кейта відквитав один м'яч, але Монако це не допомогло. https://www.youtube.com/watch?v=1B-PLdnAnlI Ла Ліга. 6-й тур. Ейбар - Севілья - 3:2 «Середняки »зуміли засмутити одного з лідерів, хоча практично годину ігрового часу поступалися в рахунку - спочатку після голу Лукаса Окампоса, а потім і після« добавки »від Олівера Торреса. Але баски згадали матч з Атлетіко і видали камбек зусиллями Фабіана Орельяни, Педро Леона і Хосе Анхеля Вальдеса. https://www.youtube.com/watch?v=xdblmf8Dvxs Серія А. 14-й тур. Кальярі - Сампдорія - 4:3 Сардинці перемогли, хоч і «горіли» з різницею в два м'ячі по ходу. Між дублем Фабіо Квальярелли і голом Гастона Раміреса вмістився лише точний удар Раджа Наїнгголан. Однак за останні 20 хвилин матчу остров'яни спорудили камбек - Жоао Педро відзначився двічі, а на 96-й доданій хвилині вирвав перемогу для господарів «джокер» Альберто Черрі. https://www.youtube.com/watch?v=FYjZW1YX8Wc Ла Ліга. 16-й тур. Леванте - Валенсія - 2:4 Ще один дивовижний матч з Іспанії. У першому таймі головним героєм був левантіец Рохер, який спочатку оформив дубль, а потім забив і в свої ворота. У другій половині зустрічі Кевін Гамейро своєї «двушки» вивів Валенсію вперед, а в кінцівці результат закріпив Ферран Торрес. https://www.youtube.com/watch?v=I5BzfZrt1cg Бундесліга. 16-й тур. Айнтрахт Фр - Кельн - 2:4 У цьому поєдинку зійшлися два «середняка» нинішнього сезону. До 30-й хвилині франкфуртці вели після голів Мартіна Хінтереггера і Гонсалу Пасьєнсії, а перед перервою Йонас Хектор скоротив відставання. У другій половині зустрічі гостям перемогу принесли Себастьян Борно, Домінік Дрекслер і Ісмаїл Якобс. Відео АПЛ. 19-й тур. Вулверхемптон - МанСіті - 3:2 Вже на 12-й хвилині за фол останньої надії «червоне світло» перед побачив голкіпер гостей Едерсон. Незабаром Ріяд Марез заробив пенальті, який двічі (!) Не реалізував Рахім Стерлінг, але все ж відкрив рахунок. Спочатку рефері змусив англійця перебити «точку», а потім після нового сейви Руя Патрісіу вінгер Сіті встиг на добивання. На початку другого тайму Стерлінг оформив дубль, після чого Вовки видали феноменальний камбек. Адама Траоре, Рауль Хіменес і Метт Доерті змусили команду Пепа Гвардіоли забути про повернення інтриги в чемпіонській гонці. https://www.youtube.com/watch?v=qXwru3AspFc Бундесліга. 18-й тур. Аугсбург - Боруссія Д - 3:5 Джмелі поступалися по ходу зустрічі з рахунком 1: 3 - між дублем Флоріана Нідерлехнера і точним ударом Марко Ріхтера вмістився м'яч Юліана Брандта. Однак потім результат гри визначив вийшов на заміну Ерлінг Холанд. У своєму дебютному матчі за Боруссію норвежець оформив хет-трик за все за 23 хвилини. Ще один гол записав на свій рахунок Джейдон Санчо. https://www.youtube.com/watch?v=qF3Z87yviB0 АПЛ. 23 тур. Саутгемптон - Вулверхемптон - 2:3 Через місяць Вовки повторили свій героїчний успіх уже на виїзді. Господарі вели після першого тайму після голів Яна Беднарека і Шейна Лонга. Однак точний удар Педру Нема і дубль Хіменеса принесли Вулверхемптону три очки. У підсумку на карантин команда пішла на шостій позиції. https://www.youtube.com/watch?v=852sNLF91Hg АПЛ. 25 тур. Уотфорд - Евертон - 2:3 Один з аутсайдерів нинішнього сезону прикро програв на своєму полі, причому перевага упустив ще в першому таймі. Адам Мазіна і Роберто Перейра вивели Уотфорд вперед, але в компенсований до стартової 45-хвилинці час захисник гостей Йерро Міна примудрився оформити дубль. У другій половині зустрічі після видалення Фабіана Делфа Евертон залишився в меншості, що не завадило Тео Волкотта забити переможний гол на 90-й хвилині. https://www.youtube.com/watch?v=jwolaBPtmrw Серія А. 23-й тур. Інтер - Мілан - 4:2 Нерадзуррі добули четверту поспіль перемогу в міланському дербі. Незадовго до кінця першого тайму гостей вперед вивели Анте Ребич і Златан Ібрагімович (дебютний гол в Серії А після повернення). Проте в другій половині зустрічі Марцело Брозович, Матіас Весіно, Стефан де Врей і Ромелу Лукаку оформили для Інтера камбек. https://www.youtube.com/watch?v=yfrnLE9x504 Володимир Сержао

Від Іммобіле до Обамеянга. Бомбардири топ-ліг на даний момент (відео)

Де Брюйне і десант з Бундесліги. Кращі помічники топ-ліг на даний момент (відео)

Несподіваний прорив Франції. Кращі воротарі топ-ліг по сухим матчам на даний момент (відео)

Іспанія попереду, але італійців не дістане. Кращі пенальтісти топ-ліг в цьому сезоні

Рашфорд, Бензема і невезіння Наполі. Лідери топ-ліг по потраплянням в каркас воріт

Знайомтеся: грубіяни. Лідери топ-ліг по жовтим і червоним карткам в цьому сезоні

Роналду обійшли відразу шестеро. Лідери топ-ліг по відсотку забитих голів в команді (відео)