Левандовський забив українцям п'ять голів, хоча повинно бути чотири (відео)

16.10.2021 15:03
Категорії: Новини теми

Підраховуємо всі голи польського нападника Роберта Левандовського в ворота українських команд

Фото fcdynamo.com

У другому турі групового етапу Ліги чемпіонів Динамо програло Баварії з рахунком 0: 5. Два перші голи в складі Роттен оформив Роберт Левандовський. Тепер у нього чотири точних удари в нинішньому розіграші турніру.

Це не перші м'ячі поляка в ворота українських команд - сумарно він п'ять разів засмучував представників нашого чемпіонату. Раніше форвард один раз забив Карпатам і двічі - Шахтарю.

ЛЄ-2010/11. Груповий етап. Боруссія Д - Карпати - 3: 0

Тоді поляк ще виступав в Дортмунді. У домашньому матчі з Карпатами Левандовський забив третій м'яч у кінцівці. Правда, зараз це взяття воріт точно скасував би VAR. Цей гол був дебютним для Роберта в групових стадіях єврокубків. Що цікаво, в результаті обидві команди пролетіли повз плей-офф.

Відео

ЛЧ-2012/13. 1/8 фіналу. Шахтар - Боруссія Д - 2: 2

У тому сезоні Джмелі дісталися до фіналу, а Левандовський з 10-ма м'ячами став другим снайпером Ліги чемпіонів. У першому раунді плей-офф Боруссія на виїзді зіграла внічию з Шахтарем. Поляк забив дуже курйозний гол під кінець першого тайму, зробивши рахунок 1: 1. Правда, в матчі-відповіді німці не залишили шансів гірникам, перемігши 3: 0.

Відео

ЛЧ 2014/15. 1/8 фіналу. Баварія - Шахтар - 7: 0

І знову 1/8 фіналу, знову Ліга чемпіонів і Шахтар. Правда, на цей раз Роберт засмутив гірників в складі Баварії. У домашній грі він відзначився двома ассистами, а також відзначився на 75-й хвилині, реалізувавши вихід один на один.