Легіонери УПЛ у збірних: гравці Динамо й Шахтаря порадували (відео)

15.10.2021 15:03

Що награли легіонери команд чемпіонату України в жовтневих поєдинках своїх національних збірних?

Динамівець Ерік Рамірес забив дебютний гол за збірну Венесуели

У жовтні національні збірні проводили поєдинки відбору на ЧС-2022. У них були задіяні 11 іноземних футболістів з восьми команд УПЛ. Деяким легіонерам вдалося відзначитися результативними діями.

Динамо (3)

Троє легіонерів біло-синіх допомогли своїм командам. Беньямін Вербич повернувся в «основу» словенської команди. Він вийшов на поле у ​​відбіркових матчах з Мальтою (4: 0) і Росією (1: 2), у другому отримав «гірчичник». За підсумками цих поєдинків балканці втратили шанси потрапити на мундіаль.

Ерік Рамірес взяв участь в іграх Венесуели з Бразилією (1: 3), Еквадором (2: 1) і Чилі (0: 3). У першому матчі він забив дебютний м'яч за La Vinotinto, причому вразив ворота самого Аліссон. Сумарно у форварда вже шість поєдинків за національну команду. Що цікаво, в жовтні за збірну він провів більше хвилин на поле, ніж в складі Динамо після літнього переходу.

Дебютний гол оформив і Томаш Кендзьора. Поляк у відбірковому матчі проти Сан-Марино (5: 0) відзначився після кутового. У грі з Албанією (1: 0) він залишився на лавці. Тепер у Кендзьора 25 поєдинків за Кадру.

Відео

Ворскла (2)

Збірна Люксембургу невдало виступила в двох жовтневих зустрічах. Олів'є Тілль відіграв 90 хвилин з Сербією (0: 1) і перший тайм з Португалією (0: 5). естонський захисник Йоонас Тамм «Від дзвінка до дзвінка» провів матчі своєї команди проти Білорусі (2: 0) і Уельсу (0: 1).

Шахтар (1)

Цього разу гірників представляв лише Манор Соломон. Вінгер допоміг Ізраїлю в матчах з Шотландією (2: 3) і Молдовою (2: 1). У другому поєдинку він віддав гольовий пас на Ерана Захави.

Олександрія (1)

Каспарс Дубра зіграв по 90 хвилин в складі збірної Латвії в поєдинках кваліфікації з Нідерландами (0: 1) і Туреччиною (1: 2).

Верес (1)

До збірної Молдови вирушив Михайло Гечев. Форвард провів перший тайм у матчі з Данією (0: 4) і з лави спостерігав за грою з Ізраїлем (1: 2).

Колос (1)

Збірна Азербайджану у відборі на мундіаль програла Ірландії (0: 3) і Сербії (1: 3). Анатолій Нурієв у другому поєдинку провів 17 хвилин на полі.

Чорноморець (1)

Знову був викликаний в збірну Грузії недавній українець Георгій Цітаішвілі. Чемпіон світу U-20 залишився на лавці в матчі з Грецією (0: 2) і відбігав 72 хвилини проти Косово (2: 1).

Маріуполь (1)

Стефан Спіровський приєднався до азовцям у вересні. Опорник був викликаний в збірну Північної Македонії, взяв участь в матчах з Ліхтенштейном (4: 0) і Німеччиною (0: 4).

Різношерста компанія: відомі три видобувачі катарського золота ФІФА