Кубок України. В 1/2-ю турніру пробився один першоліговий колектив і три елітних

12.03.2020 21:09
Путівки до півфіналу Кубка України видобули Минай, Маріуполь, Динамо і Ворскла

Фото УАФ

табло

1/4 фіналу

11.03.2020

МИНАЙ Д2 - Інгулець Д2 - 1: 1 (по пен. 6: 5) Голи: Глагола (30) - Мишуренко (54). Альянс Д3- МАРІУПОЛЬ - 2: 4 Голи: Осадчий (24), Ярошенко (45 + 1) - Кулаков (29), Яворський (35), Рогозінський (47, в свої ворота), Муравський (66). ДІнам - Олександрія - 1:0 (дод.час) Гол: Циганков (106).

12.03.2020

Десна - ВОРСКЛА - 0: 1 Гол: Васін (65, з пенальті).

1/2 фіналу

15.04.2020

Фінал

13.05.2020

Тернопіль. міський стадіон Нагадаємо, що всі поєдинки Кубка України складаються з одного поєдинку. У разі нічийного результату в основний час, буде призначено додатковий час (два тайми по 15 хвилин). Якщо переможця не буде визначено і в екстратаймі, то буде пробиватися серія 11-метрових ударів. Жеребкування 1/2 фіналу Кубка України відбудеться 13 березня. Початок - о 13.00. Офіційно. До третього квітня матчі внутрішніх змагань будуть проводитися без глядачів