Кубок України. Сенсацію Минай створив тільки в першому таймі

31.10.2018 15:02
За підсумками трьох завершилися матчів 1/8-й в наступний раунд змагань вийшли Динамо, Львів і Дніпро-1

Микола Шапаренко. Фото Миколи БОЧКА

Першими, хто почав поєдинки 1/8-й фіналу Кубка України були пари команд Гірник - Львів, Калуш - Дніпро-1 і Минай - Динамо.

Динамо допомогли заміни в перерві

Коли на 21-й хвилині поєдинку Минай - Динамо закарпатці відкрили рахунок завдяки відмінній контратаці, яку точним ударом завершив Гегедош, здавалося, що запахло смаженим, оскільки на вістрі у киян мало що виходило. Однак після перерви, коли на поле вийшли Гармаш і Буяльський біло-сині швидко все в матчі перевернули. Точні постріли Шапаренко (50, 54) і Гармаша (57) показали, хто вийде в наступну стадію змагань. Надалі підопічні Олександра Хацкевича спокійно контролювали хід поєдинку. Більше вони не забивали, а й свої ворота в другому таймі залишили в недоторканості. 3: 1. Динамо: Бущан, Морозюк, Піваріч, Бурда, Шабанов, Смирний, Буено (Гармаш, 46), Дуелунд (Буяльський, 46), Андрієвський (Че Че, 68), Шапаренко, Супряга.

Дніпро-1 не помітив суперника

Лідер першої ліги Дніпро-1 без проблем розібрався з Друголіговий Калушем, розбивши суперника ще в першому таймі. Результативними ударами відзначилися Мигунов (23), Назаренко (32) і Куліш (41).

Львову важко дався матч в Кривому Розі

А ось команді Юрія Бакалова після складного поєдинку в чемпіонаті проти Динамо, непросто було в Кривому Розі в кубковому матчі з Гірником. Справа йшла до додаткового часу, але від зайвих нервом Львів врятував Араужо, який відзначився на 81-й хвилині. 0: 1. Афіша Кубка України. До 1/4 фіналу можуть дійти тільки три клуби еліти