Кубок Америки-2019: Бразилія вперше з 2007 року стала найсильнішою на континенті!

08.07.2019 08:01

Перемігши у фіналі Кубка Америки-2019 Перу, Бразилія виграла звання найсильнішої на континенті в дев'ятий раз. У Аргентини - 14 титулів, у Уругваю - 15

Бразилія Кубок Америки-2019 вже став історією. У вирішальному матчі господарі чемпіонату не без праці і проблем перемогли Перу (3: 1). Кращим гравцем турніру був визнаний захисник тріумфаторів Дані Алвес, який відіграв усі шість матчів і забив один гол. Кращим воротарем КА-2019 став Аліссон Беккер, якого за шість поєдинків так і не змогли забити з гри. Гол у фіналі Паоло Герреро провів з пенальті, перервавши особисту суху серію бразильського кіпера (в збірній і клубі) на 889 хвилині. Останній м'яч з гри влітав у ворота Аліссон ще 4 травня в грі його Ліверпуля з Ньюкаслом в АПЛ (Соломон Рондон). Кращим бомбардиром Копи став Евертон з Греміо (шість матчів, три голи і гольовий пас). Цікаво, що нападаючий збірної Бразилії і Манчестер Сіті Габріел Жезус став першим футболістом в історії турніру, який забив гол і отримав червону картку в фіналі. https://www.youtube.com/watch?v=BoqyqhU0IhM Бразилія - ​​Перу - 3: 1 Голи: Евертон (15), Габріел Жезус (45), Рішарлісон (90, з пенальті). Бразилія: Аліссон, Дані Алвес, Маркіньос, Тьяго Сілва, Алекс Сандро, Артур, Каземіро, Коутіньо (Едер Мілітао, 77), Евертон (Аллан, 90), Габріел Жезус, Фірміно (Рішарлісон, 75). Перу: Гальесе, Адвінкула, Самбрано, Абрам, Трауки, Тапія (Гонсалес, 82), Йотуні (Руідіас, 78), Флорес, Куева, Каррільо (Поло, 86), Герреро. На 70 хвилині вилучений Габріел Жезус (друга жовта картка).

Кубок Америки-2010: у Ліонеля Мессі червона картка і справжня істерика (відео)

На Ваш погляд, яке місце посяде збірна України у своїй відбірковій групі Євро-2020? Нагадаємо, що суперниками команди Андрія Шевченка стануть Португалія, Сербія, Литва і Люксембург.

• Друге (50%, голосів: 14 866)
  • Перше (36%, голосів: 10 771)
  • Третє (12%, голосів: 3 456)