Кубок Америки-2010: у Ліонеля Мессі червона картка і справжня істерика (відео)

07.07.2019 09:00
У матчі за третє місце Аргентина обіграла Чилі, але зробила це з видаленням Ліонеля Мессі Мессі Матч за третє місце Кубка Америки-2019 вийшов завзятим. Не будемо давати оцінку суддівським рішенням, але суть вийшла така. Аргентина виграла у Чилі, але на 38 хвилині в матчі сталося обопільне вилучення. Чилійці втратили Гарі Медель, а аргентинці Ліонеля Мессі. https://twitter.com/i/status/1147596980971081728 Після фінального свистка зірка Барселони не прийшов на отримання медалі і влаштував істерику в інтерв'ю: «Я не пішов отримувати медаль, тому що ми не повинні бути частиною корупції і відсутності поваги. Ми заслуговували більшого, але нам не дали вийти в фінал Корупція і судді не дозволили людям отримати насолоду. Футбол зруйнований. Потрібно говорити правду. Бразилія виграє? У цьому немає ніяких сумнівів. На жаль, думаю, що все підлаштовано для Бразилії ». Додамо, що на цьому КА Аргентина поступилася Колумбії (0: 2), зіграла внічию з Парагваєм (1: 1), обіграла Катар (2: 0), в 1/4-й обіграла Венесуелу (2; 0) і програла в 1 / 2-й Бразилії (0: 2). Аргентина - Чилі - 2: 1 Голи: Агуеро (12), Диба (22) - Відаль, 59, з пенальті. На 37 хвилині видалені Мессі і Медель. Аргентина: Армані, Фойт, Пеццелья, Отаменді, Тальяфіко, де Пауль, Паредес, Ло Чельсо (Морі, 90), Мессі, Диба (Ді Марія, 67), Агуеро (Суарес, 81). Чилі: Арьяс, Медель, Хара (Маріпан, 50), Діас, Пульгар, Ісла, Босежур, Чарлес Арангіс (Кастільо, 83), Відаль, Варгас, Алексіс Санчес (Фернандес, 17). https://www.youtube.com/watch?v=RAisFgY23jw Додамо, що сьогодні в фіналі зіграють Бразилія та Перу.

Технічний директор Генка: «До Руслану Малиновському є інтерес з Англії»

На Ваш погляд, яке місце посяде збірна України у своїй відбірковій групі Євро-2020? Нагадаємо, що суперниками команди Андрія Шевченка стануть Португалія, Сербія, Литва і Люксембург.

• Друге (50%, голосів: 14 866)
  • Перше (36%, голосів: 10 771)
  • Третє (12%, голосів: 3 456)