Кріштіану знову ображений! Як часто Зідан змінює Роналду: спроба розібратися ...

06.02.2018 15:02
Скільки разів за свою кар'єру біля керма мадридського Реала Зінедін Зідан прибирав з поля головну зірку команди?

instagram.com/cristiano/

Лише за два роки в якості наставника вершкових Зінедін Зідан зібрав неймовірну кількість трофеїв. Йому підкорилися дві Ліги чемпіонів поспіль, два Суперкубка УЄФА, два Клубних чемпіонату світу, під його керівництвом бланкос взяли Прикладу і домашню суперкопом. Але останнім часом у Реала Зідана справи йдуть не кращим чином - жахливе відставання від Барселони в лізі, виліт від скромного Леганесі в Кубку, нулик в графі «трансфери» ... Ось і в останньому матчі чемпіонату проти Леванте (2: 2) мадридці втратили очки без основного особливого розмаїття в атаці. Більш того, французький фахівець замінив самого Кріштіану Роналду - на 82-й хвилині на полі з'явився Марко Асенсио. Португалець явно залишився незадоволений таким рішенням і з сумом спостерігав з лави, як його команда не може дотиснути скромного суперника. А чи часто взагалі Зідан дозволяє собі змінювати Роналду? Зрозуміло, що навіть Жозе Моуріньо зі своїми принципами не міг залишати Крірі «на банці», якщо той перебував в повній бойовій готовності. Зідан змінив біля керма Мадрида Карло Анчелотті 4 січня 2016 року і з тих пір провів 125 поєдинків, керуючи діями гравців Реала. За перші півроку на головному посту в королівському клубі колишній тренер Кастильи міняв Роналду тричі. Вперше це сталося на 89-й хвилині матчу з Ромою (2: 0) в Лізі чемпіонів - на поле вийшов Каземіро. В кінці весни CR7 пошкодив м'яз і два останніх туру Прімери відіграв не в повному обсязі. Зробивши дублі в ворота Валенсії (3: 2) і Депортіво (2: 0), він поступався місцем Альваро Арбелоа (79 хвилина) і Хамес Родрігес (в перерві) відповідно. У сезоні 2016/17 Зізу жодного разу не прибирав з поля Роналду в Лізі чемпіонів і Кубку Іспанії. Залікувавши розрив зв'язки коліна, в третьому турі Прімери Кріштіану за 66 хвилин забив гол Осасуні (5: 2), після чого наставник дав «зелене світло» Каріму Бензема. У нічийної зустрічі з Лас-Пальмасом (2: 2) португалець пробув на газоні до 72 хвилини, а потім з'явився Лукас Васкес. Відвантаживши хет-трик Атлетіко (3: 0), на 83-й хвилині під свист трибун Вісенте Кальдерона він поступився місцем на полі Хамеса. Вперше в 2017-м француз наважився замінити п'ятикратного володаря Золотих м'ячів у поєдинку з Атлетиком (2: 1). На 79-й хвилині Кріштіану поступився місцем на арені Іско. Вдруге Зідан зняв головну зірку Реала в передостанньому турі з Сельтою (4: 1), коли португалець відзначився дублем і на 84-й хвилині і був замінений Асенсио. Також Роналду отримав трохи відпочинку в фіналі Клубного чемпіонату світу проти Касим (4: 2). Автора трьох голів Зізу відправив на лавочку на 112-й хвилині, давши доторкнутися до перемоги Альваро Мората. Роналду вперше пішов з поля без гола! У нинішньому сезоні за 25 матчів, розпочатих в старті, Роналду не провів півтори години на поле лише в двох. Перший - розгром Севільї (5: 0) з дублем уродженця Мадейри, на 76-й хвилині на заміну вийшов Іско. Другий - вже згаданий поєдинок з Леганесі. У підсумку маємо такі цифри: Зідан 11 раз прибирав Роналду з поля за два роки роботи в Реалі. У дев'яти випадках мадридці матч виграли, ще двічі розійшлися миром. Забивав CR7 у всіх цих зустрічах, окрім суботньої, в цілому 20 голів. По суті, Зізу вперше наважився прибрати суперзірку з поля, коли «мавр не зробив своєї справи». Зрозуміло, на цьому крапка в іспанських перипетії навколо Кріштіану не ставиться ... Володимир Сержао

Стратити не можна помилувати: шанси Зідана залишитися біля керма Реала