Червоне світло: перша домашня неприємність в історії Ворскли (відео)

04.08.2021 16:03
Категорії: Новини теми

Підраховуємо всі видалення футболістів полтавської Ворскли в єврокубках

Фото vorskla.com.ua

Біло-зелені драматично покинули Лігу конференцій за підсумками другого раунду кваліфікації. Ворскла зіграла з Купс на виїзді внічию (2.2), А вдома поступилася фінам в овертаймі (2.3), Причому по ходу поєдинку суперники забили рятівний гол в компенсований час.

Одним з ключових епізодів матчу в Полтаві стало видалення Богдана Кушніренко. Захисник вийшов на заміну на 79-й хвилині, а на 95-й побачив перед собою червоне світло за грубий фол. Уже в меншості Ворскла і пропустила третій м'яч.

За всю історію виступів у єврокубках це п'яте видалення в складі полтавчан, причому найпізніше і першої домашньої. Що цікаво, в деяких випадках червона картка не заважала команді пройти в наступну стадію.

Володимир Дичко. Кубок Інтертото-1998 99/2. Академіск - Ворскла - 2: XNUMX

У тому сезоні Кубок Інтертото складався з п'яти стадій. У другому раунді Ворскла зійшлася з датчанами і здобула важливу виїзну нічию. Всі голи трапилися в другому таймі, половину якого українці провели в меншості. На 68-й хвилині пряму червону за небезпечну гру отримав Дичко. У матчі-відповіді (1: 1) полтавці забили швидкий м'яч зусиллями Володимира Мусолітін, а пропустили в кінцівці. Тоді правило виїзного гола ще діяло, так що далі пройшли біло-зелені. У наступному раунді ворскляни вилетіли від нідерландської Фортуни.

Віктор Доценко. Кубок УЄФА-2000/01. Квал. раунд. Работнички - Ворскла - 0: 2

Після домашньої перемоги 2: 0 полтавчани з аналогічним рахунком перемогли в Скоп'є. Однак закінчували матч гості в меншості - на 77-й хвилині другий «гірчичник» заробив Доценко.

Олександр Першин. Кубок УЄФА-2000/01. 1-й раунд. Боавішта - Ворскла - 2: 1

У наступному раунді Ворскла вилетіла від португальської команди. Після домашньої поразки 1: 2 біло-зелені з таким же результатом поступилися і на виїзді. Причому з 26-ї хвилини гості грали в меншості, так як Першин був видалений за фол останньої надії.

Станіслав Богуш. ЛЕ-2015/16. 3-й кв. раунд. Жиліна - Ворскла - 2: 0

У першому поєдинку проти словаків ворскляни пропустили два голи, а Олександр Ковпак не реалізував пенальті. На 90-й хвилині за небезпечну гру червону картку перед собою побачив голкіпер Богуш. На своєму полі полтавчани перемогли 3: 1, проте фатальний гол Жиліни в самому кінці додаткового часу залишив українців за бортом турніру.

Історична поразка Ворскли в єврокубках: такого ще не було