Червоні забрав з собою з Бельгії. Все видалення в кар'єрі Руслана Малиновського

12.11.2019 08:02
Підраховуємо всі червоні картки півзахисника італійської Аталанти і збірної України Руслана Малиновського

фото krcgenk.be

В останньому турі чемпіонату Італії нашого легіонера чекав своєрідний дебют. Малиновський вийшов в «старті» проти Сампдорії, але НЕ дограв матч до кінця, Дістав другу жовту картку за грубий підкат на 73-й хвилині. Це видалення стало для Руслана п'ятим в кар'єрі, і нижче ми поговоримо про решту. https://www.youtube.com/watch?v=BLOwaOcGUlA Кубок Бельгії-2017/18. 1/8 фіналу. Мехелен - Генк - 1: 1 (пен. 4: 5) Магістри дісталися до фіналу турніру, де не встояли перед Стандардом. Але покинути Кубок вони могли ще на ранній стадії. Команди обмінялися швидкими голами, а гравець Мехелен побачив «червоне світло» ще на шостій хвилині. Однак Малиновський вирішив зрівняти склади, коли в середині першого тайму заробив пряме видалення за відмашку. Партнери українця все ж довели справу до перемоги по пенальті, а сам Руслан спочатку отримав «бан» на три матчі, але через тиждень був виправданий. Відео Ліга Жюпілер-2017/18. Генк - Андерлехт - 0:1 На той момент брюссельци йшли на третьому місці і були фаворитами зустрічі. Незадовго до перерви шахтарі пропустили, а на 54-й хвилині Малиновський залишив свою команду в меншості, заробивши другу жовту за грубий фол. Цього разу відіграв у всіх попередніх турах хавбек отримав дискваліфікацію. Ліга Жюпілер-2018/19. Кортрейк - Генк - 3:3 Свій чемпіонський сезон магістри почали з безпрограшної серії, а в цьому матчі врятувалися від поразки. На 50-й хвилині Малина відкрив рахунок, пробігши через все поле після вкидання воротаря. Потім обидві команди забили ще п'ять голів, Руслан допоміг партнеру ассистом, також Генк не реалізував пенальті. На 90-й хвилині, коли основні події вже були позаду, рефері вирішив видалити українця, показавши йому другу жовту за неспортивну поведінку. Хоча на повторі важко зрозуміти, чим же завинив гравець. Відео Ліга Жюпілер-2018/19. Генк - Гент - 2:1 Попередня червона була прямою і наздогнала Руслана в успішному матчі з Гентом. У найважливішій грі перемогу лідерам чемпіонату приніс саме українець, який оформив дубль. Під кінець першого тайму Малина реалізував пенальті, а потім завдав класний удар з краю штрафного. На 90-й хвилині футболіст був вилучений за те, що потрапив суперникові ногою в обличчя. https://youtu.be/fyfxEI9rt5E?t=164 Володимир Сержао

Малиновський отримав найскромніший бал в складі Аталанти за матч з Сампдорією (відео)

Скільки, на Ваш погляд, українських клубів зможуть пройти в плей-офф єврокубків сезону-2019/2020?

• Два (62%, голосів: 1 233)