Колос потихеньку вибирається з дна

28.11.2021 21:30

Відсвяткувавши важливу перемогу в XNUMX-му турі над Вересом, ковалівці помітно виправили своє турнірне становище.

Фото footboom.com

У першому колі Верес та Колос підписали мирну угоду — 0:0, але той поєдинок у Луцьку пройшов у напруженій та цікавій боротьбі.

Ніхто не хотів поступатися й сьогодні. Футболісти знову не порадували високою результативністю. Оскільки цього тижня Колос проводив ще й перенесений гостьовий матч із Минаєм, то, здавалося, рівняни намагатимуться скористатися втомою господарів. Але де там: до перерви територіальною перевагою володіли ковалівці, які частіше загрожували воротам Вересу, а у другому таймі універсал Колосу Ільїн забив гол, який виявився переможним.

Набравши в останніх трьох турах сім очок, Колос підтягнувся до середини турнірної таблиці.