Коли нічия - не перешкода. Брюгге і три інших успішних виїзду Динамо в єврокубках після домашньої світової

02.03.2021 17:04
Категорії: Новини теми

Згадуємо все ситуації, коли київське Динамо проходило в наступний раунд в єврокубках після домашньої нічиєї в першому поєдинку

У четвер біло-сині зробили невеликий подвиг, зумівши пробитися в 1/8 фіналу Ліги Європи. Після нічиєї 1: 1 на НСК Олімпійський віце-чемпіони України здобули мінімальну перемогу в Брюгге. Прохідний гол записав на свій рахунок Віталій Буяльський. тепер Динамо продовжить боротьбу в єврокубку дуеллю з Вільярреалом.

Відзначимо, що раніше на континентальній арені кияни 19 раз в раундах на виліт завершували перший домашній матч в протистоянні нічиєї. Брюгге - лише четверта команда, яку Динамо вдалося вибити в таких умовах. Нижче ми згадаємо всі попередні успіхи столичного клубу.

КЕЧ-+1991 / 92. 1/8 фіналу. Динамо - Брондбю - 1: 1, 1: 0

Перший єврокубковий сезон для Динамо за часи незалежності. У стартовому раунді турніру чемпіони СРСР вибили фінляндський ХІК, а потім не без зусиль пройшли датчан. У Києві українці пропустили на 13-й хвилині, але Олег Саленко з пенальті зрівняв рахунок. На виїзді єдиний і прохідний м'яч оформив Павло Яковенко, причому він же по ходу матчу був вилучений. Динамівці пробилися в груповий етап, що дорівнювало чвертьфіналу, де в квартеті стали останніми.

ЛЧ-2000/01. 3-й раунд кваліфікації. Динамо - Црвена Звезда - 0: 0, 1: 1

Біло-сині в черговий раз взяли чемпіонство і стартували в головному єврокубку. У Києві була зафіксована «нулевка», а в Белграді Бранко Бошкович відкрив рахунок. Однак гол Валентина Белькевича на 33-й хвилині виявився рятівним для Динамо. Потім в груповому етапі українці стали останніми в квартеті.

Кубок УЄФА-2008/09. 1/16 фіналу. Динамо - Валенсія - 1: 1, 2: 2

Посівши третє місце в групі Ліги чемпіонів, кияни продовжили боротьбу в турнірі рангом нижче. У домашній грі з Валенсією біло-сині пропустили вже на шостій хвилині, але Артему Мілевському вдалося зрівняти рахунок, правда, потім сам форвард був видалений. На Местальї іспанці виглядали фаворитами, але дубль Артема Кравця залишив Динамо в боротьбі. За сумою виїзних голів в наступний раунд пройшли українці. Зупинилися столичні лише в півфіналі, де поступилися Шахтарю.