До дня народження бразильського движка. Статистика Марсело в Реалі сезонний

12.05.2020 13:07
Вивчаємо статистичні показники бразильського захисника Марсело за час його виступів за мадридський Реал

фото instagram.com/marcelotwelve/

Сьогодні свій 32-й день народження святкує один з найкращих лівих захисників світового футболу. З січня 2007 року Марсело виступає за Реал, де і домігся свого нинішнього зоряного статусу. Ми вирішили пригадати мадридський етап кар'єри іменинника. За 14 сезонів оборонець вершкових завоював 21 трофей. За цей період бланкос по чотири рази вигравали Лігу чемпіонів, Клубний чемпіонат світу, Ла Лігу і Суперкубок Іспанії. Також у Марсело є три перемоги в Суперкубку УЄФА і два здобутих Кубка Іспанії. Більшу частину своєї кар'єри Марсело вважається основним в Реалі. Винятків було лише кілька. Це було в його перші півроку в Мадриді, в сезоні-2012/13, коли захисник заліковував важку травму, під час конкуренції з Фабіу Коентрау. Відзначимо, що в нинішньому сезоні Марсело також втратив місце в «основі» - Зінедін Зідан більше довіряє Ферлану Менді. Забиває 12 сезонів поспіль Сумарно за бланкос бразилець відіграв 505 матчів, в яких набрав 37 + 96 за системою «гол + пас». Він заробив 82 жовті картки і чотири рази віддалявся. Марсело награв 40754 хвилин, в середньому відрізняючись раз в 1101 хвилину. Починаючи з сезону-2008/09 лівий бек забиває хоча б один гол. Максимальна кількість взяття воріт для нього - п'ять. У нинішньому сезоні він вразив лише ворота Реал Сосьєдаду (3: 4) в чвертьфіналі Кубка Короля. Ассіст бразилець роздає з сезону-2007/08. П'ять разів він доводив їх кількість до 10-ти і більше. З тих же пір Марсело незмінно отримує жовті картки. Рекордний показник - 15 «гірчичників». Найбагатшим на червоні виявився для нього сезон-2011/12. У нинішній темпораде на рахунку футболіста 19 матчів, один точний удар і шість ассистов. Незважаючи на кілька травм і конкуренцію, Марсело все ще відіграє важливу роль в команді, попутно будучи віце-капітаном Реала. Хто знає, може після завершення карантину ми побачимо на полі звичного оку бразильського «чарівника». Статистика Марсело в Реалі сезонний