Клуб Сергія Реброва втримав лідерство в групі А Ліги чемпіонів АФК

05.03.2018 18:50
У 3-му турі Ліги чемпіонів АФК саудівський Аль-Ахлі під керівництвом Сергія Реброва на виїзді зіграв внічию з катарської Аль-Гарафа

Аль-Гарафа - Аль-Ахлі - 1: 1. фото the-afc.com

Кількох хвилин не вистачило саудівському Аль-Ахлі, щоб здобути виїзну перемогу над катарської Аль-Гарафа і ще більше зміцнити лідерство в групі А Ліги чемпіонів АФК. Команда, якою керує Сергій Ребров, відкрила рахунок на 62-й хвилині матчу. У гостей відзначився Акиль Бальхат. Матч йшов до перемоги саудівського клубу, але на першій компенсованій хвилині венесуельський легіонер Аль-Гарафа Руберт Кихада ударом з меж воротарського майданчика відновив рівновагу - 1: 1.  У другому сьогоднішньому матчі групи А Аль-Джазіра з ОАЕ на домашньому стадіоні також зіграла внічию з іранським Трактором Сази - 0: 0.  Після 3-го туру розіграшу Ліги чемпіонів АФК турнірна таблиця групи А має наступний вигляд:
Місце Команда И В Н П РМ О
1 Аль-Ахлі 3 2 1 0 4 - 2 7
2 Аль-Джазіра 3 1 1 1 4 - 4 4
3 Аль-Гарафа 3 1 1 1 6 - 4 4
4 трактор Сазі 3 0 1 2 0 - 4 1
У 4-му турі групового турніру Ліги чемпіонів підопічні Сергія Реброва зіграють з Аль-Гарафа. але вже на домашньому стадіоні. Початок матчу о 16:15 за київським часом.

Віктор Циганков: «Останнім часом у мене все виходить»