Клієнти Реала і Роналду. Все розгроми Атлетіко при Дієго Сімеоне (відео)

27.10.2018 12:31
Як часто матрацників наздоганяли великі поразки під керівництвом аргентинського фахівця?

фото atleticodemadrid.com

У третьому турі групового етапу Ліги чемпіонів Атлетіко без шансів програв дортмундської Боруссії (0: 4). У складі Джмелів відрізнявся дублем Рафаель Геррейро, а також по голу оформили Аксель Вітсель та Джейдон Санчо. Ель Чоло керує мадридським клубом з 2012 року і за цей час здобув з ним 241-ну перемогу в 391-му матчі. У 84-х поєдинках червоно-білі грали внічию, а в 66-ти програвали. Розгромна фіаско від Боруссії стало для Атлетіко лише 11-м великим під командуванням Симеона. Про решту 10-ти ми поговоримо нижче. Ла Ліга-2011/12. Атлетіко - Реал - 1: 4 Кріштіану Роналду виявився причетним до всіх голам вершкових. У міському дербі він відкрив рахунок у першому таймі ударом зі штрафного, але незабаром після перерви відновив паритет Радамель Фалькао. Втім, Атлетіко набрати очки не судилося. Роналду не зупинився - оформив хет-трик і віддав асист на Хосе Кальєхона. У тому сезоні Прімери підопічні Ель Чоло прийшли на фініш лише п'ятими. Ла Ліга-2012/13. Барселона - Атлетіко - 4:1 У тому ж 2012 році з аналогічним рахунком індіанці влетіли Барселоні. Фалькао вивів матрацників вперед, але ще в першому таймі Адріано і Серхіо Бускетс принесли перевагу господарям. А після перерви за справу взявся Ліонель Мессі і оформив дубль. https://youtu.be/p_hMKGc1xRQ Ла Ліга-2012/13. Атлетик - Атлетіко - 3:0 Вельми несподіване фіаско, адже на той момент мадридці йшли другими, а баски плелися в середині таблиці. Основні події в грі припали на другий тайм, коли забивали Мікель Сан-Хосе, Маркель Сусаета і Оскар де Маркос. Незважаючи на розгромні невдачі, в тому сезоні підопічні Сімеоне завершили чемпіонат на третьому місці. https://youtu.be/yHNTPoxAjMY Кубок Іспанії-2013/14. Півфінал. Реал - Атлетіко - 3:0 Нестримні вершкові під керівництвом Карло Анчелотті готувалися зійти на Олімп європейського футболу. У Кубку Іспанії бланкос знову розібралися з сусідами, а відрізнялися Пепе, Хесе і Анхель Ді Марія. В результаті Реал став переможцем Кубка Іспанії, поки що в останній раз у своїй історії. https://youtu.be/eLlnJP2Ujl8 Ла Ліга-2013/14. Осасуна - Атлетіко - 3:0 В черговий раз середняки таблиці підставили підніжку успішному проекту Симеона. Всі свої голи червоні оформили ще в першому таймі зусиллями Альваро Сехудо, Еміліано Арментерос і Роберто Торреса. Що цікаво, саме в тому сезоні аргентинець привів матрацників до золотих медалей Ла Ліги. https://youtu.be/l9Bm2m9wD3o ЛЧ-2013/14. Реал - Атлетико - 4: 1 (у дод. Час) У пам'ятному матчі до останніх хвилин бланкос "горіли" після голу Дієго Годіна, а врятував Реал своїм диво-голом Серхіо Рамос. У додатковий час Реал майстерно дотиснув Атлетіко і добув «десіму». Це був тільки початок знущань Королівського клубу над своїми сусідами в Лізі чемпіонів. https://youtu.be/SmBJAS7-NO8 Ла Ліга-2016/17. Атлетіко - Реал - 0:3 І знову від ніг Роналду постраждали сусіди по місту. Кріштіану поклав хет-трек в ворота Яна Облака. Перший м'яч він забив зі штрафного в першому таймі, а під кінець зустрічі реалізував пенальті і замкнув простріл партнера. Ла Ліга-2016/17. Вільярреал - Атлетіко - 3:0 На той момент підводники йшли четвертими, а індіанці - шостими. Господарі підтвердили свою хорошу форму розгромною перемогою. У першому таймі забивали Ману Трігерос і Джонатан дос Сантос, а в кінці поєдинку розгром оформив Роберто Соріано. Той розіграш Ла Ліги червоно-білі завершили на третьому місці Лі Ліги. ЛЧ 2016/17. Півфінал. Реал - Атлетико - 3: 0 У першому півфіналі Роналду спорудив черговий хет-трик. Причому забивав Кріштіану на будь-який смак - головою, одразу ж, замикаючи простріл. У матчі-відповіді Реал поступився 1: 2, але цього вистачило для виходу у фінал. https://youtu.be/bSL5IwajixY Ла Ліга-2017/18. Реал Сосьєдад - Атлетіко - 3:0 Чергова невдача мадридців після виїзду в Країну басків. У першому таймі господарів вивів вперед Вілліан Жозе, а в кінцівці зустрічі дублем вистрілив Хуанма. Нагадаємо, минулий розіграш Приклади Атлетіко завершив на другій позиції. https://youtu.be/CmzJVnOSlaM Володимир Сержао

Кривдники Реала і зубасті Доги. Несподівані лідери в топ-лігах (відео)