Київське Динамо залишило собі мінімальні шанси на вихід у груповий раунд Ліги чемпіонів

17.08.2022 23:51

Київське Динамо у першому матчі плей-оф Ліги чемпіонів поступилося лісабонській Бенфіці

Київське Динамо у першому матчі раунду плей-офф Ліги чемпіонів у Лодзі приймало португальську Бенфіку.

За відсутності дискваліфікованих Сергія Сидорчука та Дениса Гармаша наставник киян Мирча Луческу випустив у стартовому складі Олександра Андрієвського та Володимира Шепелєва. У Бенфіки вийшли з перших хвилин обидва гравці, чия доля була під питанням, – Давид Нерес та Жоао Маріо. А від наш співвітчизник Роман Яремчук залишився на лаві запасних.

Як і очікувалося, поєдинок розпочався за повної територіальної переваги португальців. І вже на 9-й хвилині гості відчинили рахунок. Жоао Маріо на лінії штрафного іайданчика відпасував під удар Жілберто, який точно пробив у ближню дев'ятку.

Кияни мали найкращий момент, щоб зрівняти рахунок на 34-й хвилині. Віктор Циганков біля центральної зони обігравши суперника і потужно пробивши поруч зі стійкою. На жаль, саме помилка провідного півзахисника киян призвела до іншого гола до наших воріт.

Циганков віддав дуже невдалу поперечну передачу, яку перехопив Давид Нерес. Він дотепно п'ятою віддав м'яч на Гонсалу Рамоса, а останній вразив ворота майже без перешкод – 2:0 на користь Бенфіки.

В іншому таймі гра зовсім вирівнялася і жодна з команд більше не змогла змінити рахунок. Втім, шанси у «біло-синіх» були і найкращий у Олександра Караваєва, який пробивши з кута штрафного, адже навіть незважаючи на рикошет Влаходімос потягнувши цей удар.

Зазначимо, що Роман Яремчук вийшов на заміну на 63-й хвилині, однак результативними діями не відзначився.

Отже, 2:0 – перемога Бенфікі.

Ліга чемпіонів. Раунд плей-оф. Перший матч

Динамо К (Україна) – Бенфіка (Португалія) – 0:2 (0:2)

Голі: Жілберто (9), Рамос (37)

Динамо:  Бущан, Дубінчак (Вівчаренко, 63), Попов (Сирота, 80), Забарний, Кендзьора, Андрієвський, Шепелєв (Царенко, 74), Шапаренко, Буяльський, Циганков (Караваєв, 64), Бєсєдін (Ванат, 74)

Бенфіка: Влаходімос, Грімальдо, Морато, Отаменді, Жилберто (Бах, 69), Флорентіно, Жоао Маріо, Фернандес, Нерес (Араужу, 63), Рафа Сілва (Чікіньо, 80), Рамос (Яремчук, 63).

попередження: Андрієвський (40)

Нагадаємо, матч-відповідь раунду плей-офф Ліги чемпіонів між Бенфікою та Динамо відбудеться 23 серпня у Лісабоні.