Слідом за Бенфікою київське Динамо U-19 вчинило розгром Баварії в Юнацької лізі УЄФА

28.09.2021 19:11

Київське Динамо U-19 в Юнацької лізі УЄФА в Мюнхені розгромило Баварію U-19

Сьогодні в Мюнхені київське Динамо U-19 у 2-му турі Юнацької ліги УЄФА грало з Баварією U-19.

Підопічні Ігоря Костюка здорово провели перший тайм, володіючи ініціативою і створивши кілька небезпечних моментів. На 33-й хвилині перевага київської молоді вилилося в забитий м'яч сенегальця Самби Діалло. Результативну передачу виконав Антон Царенко.

У другому таймі українці остаточно завершили розгром свого німецького суперника. Спочатку Діалло оформив дубль, а потім Волошин і Скрипник довели рахунок до розгромного - 4: 0.

Юнацька ліга УЄФА. Група Е. 2 тур

Баварія U-19 - Динамо U-19 - 0: 4 (0: 1)

Голи: Діалло (33, 57), Волошин (59), Скрипник (85)

Баварія U-19: Хюльсманн, Саліхаміджіч (Ібрагімович, 58), Лоуренс, Янітцек, Херольд, Ваннер, Денк (Веніг, 58), Павлович, Саньянг, Копадо (Мамедова, 70), Кабадайі (Айтамер, 75).

Динамо U-19: Нещерет, Вівчаренко (Слюсар, 86), Дячук, Біль, Бенедюк, Бражко, Яцик, Царенко (Скрипник, 77), Волошин (Мельниченко, 86), Попов (Горбач, 77), Діалло (Малюк, 73).

Попереджені: Денк (43), Лоуренс (68), Янітцек (75).

Турнірна таблиця

И В Н П М О
1 Динамо 2 2 0 0 8 - 0 6
2 Бенфіка 2 1 0 0 6 - 0 3
3 Барселона 2 0 0 1 2 - 4 3
4 Баварія 2 0 0 1 0 - 6 0

У другому матчі в групі Е Барселона U-19 програла Бенфіці U-19 з рахунком 0: 4.

270 хвилин посухи. Шахтар і Інтер знову залишили голи на потім