Київське Динамо зіграло спаринг із Люцерном! Підопічні Мірчі Луческу набирають обертів

09.07.2022 21:32

Київське Динамо у контрольному матчі вирвало перемогу у швейцарського Люцерна

Сьогодні в Еммені на полі стадіону Герзаг київське Динамо провело товариський поєдинок зі швейцарським Люцерном.

Підопічні Мірчі Луческу добре провели першу половину зустрічі, що вилилося у два забиті м'ячі. Спочатку на 16-й хвилині Віктор Циганков реалізував пенальті, призначений за знесення Артема Бесєдіна воротарем, а потім за вісім хвилин Беньямін Вербич чітко пробив з лінії штрафного майданчика у кут воріт – 2:0.

Швейцарці відповіли голом під завісу матчу. Після помилки Руслана Нещерета біля своїх воріт, Лорік Еміні скоротив відставання Люцерна.

У підсумку 2:1 – перемога української команди.