Київське Динамо з голом Подружжя обіграло французький топ-клуб

12.07.2022 21:16

Київське Динамо провело перший товариський матч проти французького Ліону

Фото fcdynamo.com

Біло-сині продовжують підготовку до нового сезону. Раніше підопічні Мірчі Луческу провели спаринги зі швейцарськими Івердон-Спорт (1:1), Лозанної (0:2), Сьоном (1:0), Янг Бойз (0:0), Сьоном-2 (6:1) та Люцерном (2:1).

Тепер же Динамо вирушило до Франції, а саме до міста Бургуен-Жальє поряд із Ліоном. Там на стадіоні Стад П'єр Раджон кияни мали провести два поєдинки проти місцевого французького клубу. Матчі мали навіть благодійний характер.

На стартову зустріч обидві команди виставили резервні склади. У першому таймі Владислав Ванат не реалізував пенальті (штанга), але невдовзі Денис Антюх відкрив рахунок. Після перерви Владислав Супряга збільшив перевагу Динамо, на що Ліон відповів своїм голом. Під кінець поєдинку остаточний результат на табло встановив Вікентій Волошин, який вийшов на заміну, — 3:1.

Ще один матч проти Ліона динамівці проведуть сьогодні о 22.00:XNUMX за київським часом.