Хет-трик за 17 хвилин! Форвард збірної Фінляндії видав чудовий матч у першості Німеччини (відео)

25.04.2021 13:02

Форвард берлінського Уніону і збірної Фінляндії Йоель Пох'янпало відзначився хет-триком у першості Німеччини

Нападник суперника збірної України у відбірній групі D ЧС-2022 Йоель Пох'янпало протягом трохи більш ніж 15 хвилин оформив хет-трик у матчі чемпіонату Німеччини Уніон Берлін - Вердер (3: 1).

«Божевільний фінський вечір у бундеслізі! Йоель Пох'янпало приніс перемогу Уніону в поєдинку проти Вердеру», - описує гру видання Ilta-Sanomat.

Фінський форвард відзначився трьома голами з 50-ї по 67-у хвилину поєдинку 31-го туру бундесліги.

26-річний нападник «Пугачів» забив п'ять м'ячів у нинішній першості Німеччини, причому хет-трик перервав його гольову засуху з листопада 2020 року. Однак зазначимо, що взимку Йоель Пох'янпало відновлювався після травми щиколотки.

Нагадаємо, що збірна Фінляндії є суперником України у відборі ЧС-2022. Перший матч між цими збірними, у Києві, закінчився внічию - 1: 1. Другий поєдинок відбудеться 9 жовтня у Фінляндії.