Хет-трик Буяльського допоміг Динамо розгромити Ворсклу

01.05.2021 21:09

Полтавчани не встояли проти нового чемпіона

Після чемпіонського матчу з Інгульцем команда Мірчі Луческу вирушила до Полтави, де її чекала Ворскла, яка мріє зачепитися за «зону УЄФА».

Динамо вийшло на матч в бойовому складі, виняток склали не приїхали до Полтави з різних причин Сидорчук, Циганков і Андрієвський. Зате вийшли з перших хвилин Сирота, Шепелев, Родрігес і Караваєв.

Кияни швидко відкрили рахунок в матчі. Караваєв в боротьбі з Альюне переадресував м'яч на набігаючого Буяльського і той розстріляв ворота Ворскли. На 15-й хвилині Різник пропустив другий гол. Знову Караваєв записав на свій рахунок ассист і знову після його передачі відзначився Буяльський. Полтавчани на перерву пішли зі своїм голом. Пенальті реалізував Кулач, після того як в штрафний боролися Забарний і Степанюк.

Правда, ще до перерви Буяльський оформив хет-трик. Буяльський зробив передачу на Шапаренко, той прострілив у воротарський, після чого Різник рукою вибив м'яч прямо на Віталія, якому не склало труднощів вразити ціль.

У перерві Луческу провів дві заміни. Замість Шепелева в гру вступив Гармаш, а Бесєдіна змінив Супряга. Максимов випустив Сапая, Дитину і Челядин, які замінили Чеснакова, Якубу і Альюне.

Кияни на 65-й хвилині забили четвертий м'яч. Караваєв ассістріровал Родрігесу, а потім Клейтон в штрафний віддав передачу Сідклею, і той пробив точно в ближній кут - 5: 1 перемога Динамо.

УПЛ. 24-й тур

Ворскла - Динамо - 1: 5

Голи: Кулач (24, пенальті) - Буяльський (6, 15, 31), Родрігеш (65), Сідклей (84)

Ворскла: Різник, Яворський, Чеснаков (Сапай, 46), Альюне (Челядин, 46), Якубу (Дитина, 46), Луїзао, Пуцлін, Тілль, Кані (Кравчук, 68), Степанюк (Крупський, 75), Кулач.

Динамо : Бущан, Миколенко (Сідклей, 78), Сирота, Забарний, Кендзьора, Шепелев (Гармаш, 46), Шапаренко, Караваєв, Родрігес (Клейтон, 81), Буяльський (Ледньов, 67), Бесєдін (Супряга, 46).

попереджені: Сапай (55), Степанюк (62), Тілль (71), Кравчук (87) - Кендзьора (26)