Львівські Карпати виграли четвертий матч поспіль

22.04.2018 14:55
Олімпік не знає радості перемог в п'яти останніх турах

fckarpaty.com

Після історії з засніжених полем і скандальної догравання в лютому, зустрічі між Олімпіком і Карпатами з деяких пір отримали в українському чемпіонаті особливу принциповість. І хоча на цей раз команди змагаються в «групі вильоту», матч в Києві мав важливе значення для обох команд. Олімпік не вигравав в чотирьох матчах поспіль, пізнавши радість перемоги в останній раз як раз в матчі проти Карпат, вигравши у Львові 3: 0. Львів'яни, навпаки, в чотирьох останніх матчах набрали 10 очок і на гру до Києва приїхали з бажанням ще більше відірватися від «зони вильоту» і заодно взяти у «олімпійців» реванш за Мартівка 0: 3. У підсумку підопічні Олега Бойчишина провели в Києві хороший матч як з точки зору гри, так і з точки зору результату. Вже на 22-й хвилині набрав хорошу форму Мар'ян Швед відкрив рахунок в грі, а на 45-й хвилині він же міг оформити дубль, але не реалізував пенальті. Втім, у другому таймі картина на полі не змінилася і львів'яни зміцнили перевагу, після того як Карраскаль забив свій третій гол у чотирьох останніх іграх. Львів'яни набрали 32 очки і тепер при певних обставинах і вдалій грі в останніх турах і вовсем можуть стати "весняними чемпіонами".