Карпати влаштували гольову перестрілку з датчанами

11.02.2020 18:45
На зборі в Туреччині 11 лютого львів'яни провели черговий контрольний поєдинок - з середняком першої ліги Данії - Кеге   А напередодні зелено-білі підписали контракти з ще двома новачками - воротарем Антоном Каніболоцьким і нападаючим з Сенегалу МАТАРА Діейе, раніше виступав за польський клуб Медзев і донецький Олімпік, відповідно. За злам рульового Романа Санжара, Карпати хочуть найближчим часом посилитися ще кількома новобранцями.  У сьогоднішньому протистоянні вже в дебюті рахунок відкрили датчани, проте в середині першого тайму після передачі Марвіна Мартінса Ростислав Лях зблизька вирівняв становище - 1: 1. Відразу після перерви данці знову вийшли вперед, але Володимир Танчик відновив паритет. У кінцівці матчу суперники обмінялися забитими м'ячами (у львів'ян відзначився юний Юрій Тлумак). Тим не менш, останнє слово могло бути за футболістами Кеге, але вони не реалізували пенальті на 86-й хвилині. На висоті був воротар Карпат Антон Каніболоцький.

Контрольний матч

Карпати (Україна) - Кеге (Данія) - 3: 3

Голи: Лях (29), Танчик (52), Тлумак (83) - Хельстед (8), Ельвіус (46), Йохансон (67, з пенальті). Карпати: Кудрик (Каніболоцький, 46), Дубінчак (Слива, 46), Халл (Толочко, 46), Мартінс (Кириленко, 46), Гіоргадзе (Веремієнко, 46), Кльоц (Хахльов, 46), Назарин (Тлумак, 60), Притула (Козак, 46), Лях (Пасіч, 46), Лейоус (Танчик, 46), Матар (Бойчук, 46).