Карпати з Олімпіком дограють перерваний матч в лютому

22.12.2017 16:19
Керівні футбольні органи внесли ясність в питання з недоігранной поєдинком 18-го туру першості Прем'єр-ліги
03.12.2017. Карпати і Олімпік НЕ дограли матч через снігопад. фото fckarpaty.com

Нарешті з'явилася визначеність з догравання календарного матчу Прем'єр-ліги між Карпатами і Олімпіком, що відбувся у Львові 3 грудня. Нагадаємо, що команди відіграли лише перший тайм, а після перерви за рахунку 1: 1 арбітр Катерина Монзуль, пославшись на сильний снігопад, відмовилася продовжувати поєдинок. Спочатку з'явилася інформація, що догравання відбудеться на наступний день, але виявилося, що так швидко якісно підготувати поле стадіону Україна немає можливості. Керівництво ФК Олімпік наполягало, що необхідно провести цей перерваний матч в грудні, мотивуючи своє прохання тим, що у багатьох донеччан в цьому році закінчуються контракти з клубом, а згідно з регламентом, в догравання можуть брати участь тільки футболісти, заявлені в першій частині сезону, однак до їх доводам не прислухалися.

Дозволили задіяти новачків

І лише днями КДК ФФУ поінформував, що Карпати і Олімпік другий тайм зіграють після відновлення чемпіонату, між першим і другим туром. Тому мова йде про 20 або 21 лютого. Прийнято компромісне рішення і про учасників догравання. За словами президента Прем'єр-ліги Володимира Генінсона, буде дозволено виходити на поле і новачкам. Хоча Карпатам така поступка функціонерів може і не знадобитися. Бо не виключений варіант, що вже в січні львів'янам заборонять реєструвати нових футболістів через борги перед їхнім колишнім гравцем Володимиром Гудимою. Василь МИХАЙЛОВ Матч Карпати - Олімпік був перерваний після першого тайму