Неначе з лавочки і не вставав. Найшвидші зворотні заміни в топ-лігах в цьому сезоні

10.05.2020 13:03
Розглядаємо найшвидші зворотні заміни футболістів, що трапилися в європейських топ-лігах в нинішньому сезоні

Матіас Варгас (22-й номер). фото zarya-lugansk.com

Футбольний сезон в Європі все ще призупинений через пандемію коронавируса, проте розмови про швидке повернення матчів ведуться активно. Під час вимушеної паузи ми продовжуємо вивчати статистичні показники топ-ліг. Нещодавно ми порахували, що в УПЛ-2019/20 зафіксовані дев'ять зворотних замін. Як з'ясувалося, в «великій п'ятірці» європейських чемпіонатів цей показник істотно нижчий. АПЛ. Натаніел Чалоба (Уотфорд). 20-й тур. Уотфорд - Астон Вілла - 3:0 У Прем'єр-лізі за сезон трапилися чотири зворотні заміни, причому в трьох випадках з поля йшов гравець Евертона. Однак антирекорд належить захиснику Уотфорда. Чалоба в перерві змінив травмованого партнера, але через 14 хвилин і сам поступився місцем на полі партнеру. Наставник господарів Найджел Пірсон таким чином вирішив змінити тактику команди відразу після видалення іншого оборонця Едріана Маріаппи. У підсумку господарі, які на той момент вели 1: 0, забили ще двічі. Ла Ліга. Матіас Варгас (Еспаньол). 14-й тур. Еспаньол - Хетафе - 1:1 В Іспанії поки що зафіксовані лише дві зворотні заміни. Одна з них - рекордна за швидкістю для топ-ліг в цьому сезоні. При нічийному рахунку на 70-й хвилині Варгас мав посилити атаку Еспаньола, але відразу ж отримав травму і був замінений на 74-й. У підсумку вінгер каталонців виявився поза грою більш ніж на місяць через вивиху щиколотки. Бундесліга. Саркіс Адамян (Хоффенхайм). 20-й тур. Хоффенхайм - Байєр - 2:1 У Німеччині сталося всього три подібних ситуації. Швидше за всіх покинув поле Адамян, який вийшов на 60-й хвилині і застав переможний гол своєї команди. Замінений вінгер був через 23 хвилини після входження в гру. Вірменин пошкодив щиколотку і з тих пір до не провела ні матчу. Серія А. Миралем П'янич (Ювентус). 24-й тур. Ювентус - Брешіа - 2:0 Тут п'ятьом гравцям довелося достроково залишати поле після виходу на заміну. Менше пощастило Пьяніча, який в матчі з Брешіа грав з 66-ї по 73-у хвилини. Пошкодивши м'яз, хавбек був змушений поступитися місцем на полі Блезу Матюїді. Однак Міралему вдалося відновитися ще до початку карантину. Ліга 1. Лео Дюбуа (Ліон). 15-й тур. Страсбург - Ліон - 1:2 П'ять випадків зворотних замін були зафіксовані у Франції. І ця цифра вже не зміниться, тому що сезон в Лізі 1 був завершений достроково. У тому матчі захисник вийшов на поле на 66-й хвилині, а замінений був на 83-й. У підсумку через пошкодження меніска Дюбуа виявився поза грою на два з половиною місяці. Володимир Сержао

Від Іммобіле до Обамеянга. Бомбардири топ-ліг на даний момент (відео)

Де Брюйне і десант з Бундесліги. Кращі помічники топ-ліг на даний момент (відео)

Несподіваний прорив Франції. Кращі воротарі топ-ліг по сухим матчам на даний момент (відео)

Іспанія попереду, але італійців не дістане. Кращі пенальтісти топ-ліг в цьому сезоні

Рашфорд, Бензема і невезіння Наполі. Лідери топ-ліг по потраплянням в каркас воріт

Знайомтеся: грубіяни. Лідери топ-ліг по жовтим і червоним карткам в цьому сезоні

Роналду обійшли відразу шестеро. Лідери топ-ліг по відсотку забитих голів в команді (відео)

Реал, Лаціо і всі інші. Команди-лідери топ-ліг по голам в компенсований час

Реал обійшов Ліверпуль. Лідери топ-ліг за кількістю авторів голів у чемпіонаті

Лідирують італійці і Вовки. Головні вольові перемоги в топ-лігах в цьому сезоні (відео)