До ювілейної двійці Філіппова. Всі дублі гравців Десни в нинішньому сезоні (відео)

20.06.2020 10:05
Підраховуємо всі дублі у виконанні футболістів чернігівської Десни в нинішньому сезоні

Олександр Філіппов (по центру). фото facebook.com/desnafc

У 26-му турі УПЛ Десна на виїзді розгромила Олександрію з рахунком 5: 1. Два голи в цьому поєдинку оформив Олександр Філіппов, який в першому таймі завдав класний обвідний удар з лівої, а в другому реалізував пенальті. https://www.youtube.com/watch?v=aFPb0747O8Y Відео Для нападника цей дубль став 10-м в кар'єрі і четвертим в цьому сезоні. Причому всі свої дуплети Філіппов оформив за Десну. Всього ж гравці чернігівської команди в сезоні-2019/20 зробили дев'ять «двійок». Нижче ми поговоримо про всі попередні успіхи тутешніх бомбардирів. Дмитро Хльобас, Олександр Філіппов. УПЛ. 9 тур. Маріуполь - Десна - 0:4 Всю гру гостям зробили двоє нападників, що відрізнялися по черзі. Спочатку Хльобас забив після кутового, потім Філіппов реалізував вихід один на один. У другому таймі Дмитро виконав класне соло, а Олександр замкнув фланговий крос. Відео Дмитро Хльобас. УПЛ. 12 тур. Львів - Десна - 1:4 Десна розгромила суперника, забивши три голи ще в першому таймі. На рахунку Хльобаса другий і четвертий м'ячі гостей. Спочатку форвард замкнув простріл партнера, а потім завдав класний удар здалеку. гол 1 гол 2 Єгор Картушов, Олександр Філіппов. Кубок України. 1/8 фіналу. Миколаїв - Десна - 2:4 У непростому кубковому поєдинку обидва футболісти забили по голу в першому і другому таймах. Переможним виявився м'яч Філіппова при рахунку 2: 2. Для Картушова дубль став другим в кар'єрі, причому обидва вони припали на Кубок. https://www.youtube.com/watch?v=6KUfehytS_E Олександр Філіппов, Владислав Калитвинцев. УПЛ. 17 тур. Карпати - Десна - 2:6 І знову Філіппов вистрілив дублем на пару з партнером. У першому таймі Олександр реалізував пенальті, а в кінцівці зустрічі ефектно використав вихід один на один. Калитвинцев, в свою чергу, двічі розстрілював голкіпера суперників з близької відстані. Для вінгера цей дуплет виявився першим в кар'єрі. https://youtu.be/HzYBh6KxZ_0?t=52 Андрій Тотовицький. УПЛ. 20 тур. Десна - Маріуполь - 4:0 Зимовий новачок чернігівців оформив два голи в першому таймі, причому обидва - після кутових. Для Тотовицького дуплет став четвертим на клубному рівні. Після перерви партнери добили азовців, причому другий раз в сезоні. https://www.youtube.com/watch?v=VdfwGb2g4qo Володимир Сержао