До повернення Фараона. Топ-5 голів Мохаммеда Салаха за останній рік (відео)

26.06.2020 14:00
Виділяємо кращі голи нападника англійського Ліверпуля і збірної Єгипту Мохаммеда Салаха за останній рік

Фото East News

У 31-му турі чемпіонату Англії Ліверпуль розгромив Кристал Пелас з рахунком 4: 0. Один з голів за червоних оформив Мохаммед Салах, що вийшов на поле вперше з березня. У зв'язку з поверненням лідера Мерсісайд ми вирішили згадати його кращі голи за останній рік. https://youtu.be/oFWZB49Z0bk?t=46 Відзначимо, що за цей період Салах виграв Суперкубок УЄФА і Клубний чемпіонат світу, а також максимально наблизився до чемпіонства в АПЛ з Ліверпулем. Мохаммед відіграв 44 матчі, в яких оформив 23 голи. Два з них припали на збірну Єгипту, решта - на Ліверпуль. Більшість взяття воріт зафіксовані в АПЛ (17), також форвард відрізнявся в Лізі чемпіонів (4) і на Кубку Африки-2019 (2). Левову частину голів Салах забив на своєму полі - 19. Також частіше він відрізнявся у других таймах - 13 разів. Засмучував єгиптянин 16-х суперників, причому Зальцбург - тричі. На рахунку ліверпульця чотири дубля в нинішньому сезоні, а також дев'ять переможних голів. Забивав форвард на різний смак - з лівої (13 голів), правої (5), з пенальті (3), головою (1), зі штрафного (1). КАН-2019. Груповий етап. Єгипет - ДР Конго - 2: 0 https://youtu.be/4JPYAHUQOO0?t=96 КАН-2019. Груповий етап. Уганда - Єгипет - 0: 2 https://youtu.be/NQ9pHuIHCxs?t=51 АПЛ. Ліверпуль - Арсенал - 3: 1 https://youtu.be/TihFHIKgM9s?t=214 ЛЧ. Груповий етап. Генк- Ліверпуль - 1: 4 https://youtu.be/WKPG0DiXd_A?t=71 ЛЧ. Груповий етап. Зальцбург - Ліверпуль - 0: 2 https://youtu.be/hTyAitl5Za8?t=80 Бонус АПЛ. Ліверпуль - Уотфорд - 2: 0 https://youtu.be/R09uTGzg1BQ?t=76

Роналду, Салах, Мессі і ще сім найбільш високооплачуваних гравців світу за минулу 12 місяців