До трьох українських легіонерів у Лізі чемпіонів на третьому етапі відбору додасться четвертий

31.07.2021 15:03

Цього тижня вирішилася доля учасників другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів і Ліги конференцій. Нас цікавлять клуби, в яких грають українські легіонери. І якщо в ЛЧ вони порадували, то у ЛК більшою мірою розчарували.

До третього раунду кваліфікації пробилися команди тренера Юрія Вернидуба (Шериф обіграв вірменський Алашкерт - 3:1, за сумою двох матчів - 4:1), футболістів Ігоря Харатіна й Олександра Зубкова (Ференцварош переміг литовський Жальгіріс - 3:1, за сумою двох матчів - 5:1) та Ігоря Пластуна (Лудогорець здолав словенську Муру - 3:1, за сумою двох матчів - 3:1).

Пластун і Харатін провели на полі по 90 хвилин, Зубков - 21.

У третьому раунді (3/4 і 10 серпня) відбудуться протистояння: Лудогорець - Олімпіакос (Греція), Шериф - Црвена Звезда (Сербія), Ференцварош - Славія (Прага, Чехія). У складі останньої на правах оренди виступає ще один українець - Тарас Качараба (на фото).

2

А ось у Лізі конференцій до третього раунду кваліфікації (3/5 - 10/12 серпня) пробилися лише чотири клуби з українцями в складі: Динамо Бт - Сівасспор (Туреччина), Осієк - ЦСКА (Болгарія), Локомотив П - Копенгаген (Данія) , Рига - Хіберніанс (Мальта).

Олександр Азацький провів у матчі-відповіді 90 хвилин (Динамо Бт обіграло білоруський БАТЕ - 4:1, за сумою двох матчів - 4:2), Юрій Вакулко - 81 (Рига впоралася з македонською Шкендією - 1:0 (3:0)). Уже на 90-й хвилині вийшли на заміну Олексій Биков та Євген Чеберко. Локомотив із Пловдива в серії пенальті пройшов чеський клуб Словацко, хоч і програв у матчі-відповіді - 0:1. А Осієк вичавив перемогу над польською Погонню - 1:0 (так само й за сумою двох матчів).

З українців, що вилетіли, варто відзначити Станіслава Біленького - він забив за Динамо з Бреста чеській Вікторії (1:2) за 90 хвилин. У серії пенальті Лієпаї з болгарським ЦСКА свій удар не реалізував Юрій Ткачук.

А дві сенсації за участю наших - виліт АЕКу в протистоянні з боснійським Вележем (у серії пенальті) і жахлива поразка Пушкаша в парі з латвійським РФСом (0:5 - за сумою двох матчів).