До першого бельгійському феєрверку. Всі дублі в кар'єрі Мар'яна Шведа (відео)

28.01.2021 07:37

Підраховуємо всі дублі в кар'єрі українського півзахисника бельгійського Мехелен Мар'яна Шведа

фото kvmechelen.be

У 22-му турі Ліги Жюпілер Мехелен на виїзді обіграв Васланд-Беверен (3: 2), а головним героєм поєдинку став Мар'ян Швед, Який взяв участь у всіх голах своєї команди. Українець віддав результативний пас і зробив дубль, в тому числі і оформивши дебютний м'яч.

Нагадаємо, раніше кандидат в збірну України виступав за Карпати, в 2019 році перейшов в Селтік, а зараз грає за Мехелен на правах оренди. Даний дубль став для Шведа п'ятим в кар'єрі. Нижче ми згадаємо всі попередні.

УПЛ 2014/15. Карпати - Олімпік - 4:1

Той сезон був непростим для львів'ян - команда йшла внизу таблиці, та ще й була оштрафована на дев'ять очок. Проте в кінцівці чемпіонату Карпати трохи додали і навіть здобули розгромну перемогу. У першому таймі Ігор Худоб'як та Швед відзначилися ударами головою, а незабаром після перерви один м'яч відквитав Гегам Кадімян. Однак потім Мар'ян забив третій, здорово прибравши суперника, а фінальну крапку поставив Худоб'як, буквально залетівши зі сферою в ворота. Для 17-річного львів'янина це були прем'єрні голи на професійному рівні.

УПЛ 2018/19. Динамо - Карпати - 0:2

Швед голосно заявив про себе ще на початку 2018-го, але в сезоні-2018/19 вистрілив по-справжньому. Одним з головних успіхів Мар'яна став дубль у ворота Динамо - молодий карпатівець замкнув передачу партнера і забив приголомшливий гол з кута штрафного майданчика.

УПЛ 2018/19. Ворскла - Карпати - 0:4

Єдиний в кар'єрі хет-трик вінгер оформив у цьому матчі. Львів'яни розібрали Ворсклу на запчастини, а Швед реалізував пенальті, забив з правого після фінта, а також скористався виходом один на один.

УПЛ 2018/19. Карпати - Ворскла - 4:0

Через кілька тижнів ситуація повторилася вже на стадіоні Україна, правда, Мар'ян цього разу обмежився двома голами. Сумарно за сезон він забив 15 м'ячів, тому не дивно, що талановитого гравця помітили скаути іноземних клубів.

Олександр Зінченко отримав хорошу англійську пресу за матч проти ВБА (відео)