До дебютного голу Циганкова за збірну. Березневий почин гравців топ-команд (відео)

Кому з футболістів «топових» збірних вдалося забити дебютний гол за національну команду під час березневого вікна?

Фото Павла Кубанова

Збірна України у відборі на Євро-2020 зіграла внічию з Португалією (0:0) І здобула вольову перемогу над Люксембургом (2:1). Єдиним серед синьо-жовтих, кому вдалося забити в цих поєдинках, став Віктор Циганков. У своєму 13-му матчі за національну команду динамівець оформив дебютний гол. У зв'язку з цим ми вирішили з'ясувати, хто з гравців топ-збірних також відзначився результативним почином в березні. Юрі Тілеманс. Бельгія - Росія - 3:1 Хавбек дебютував за Дияволів в 2016-м і йому знадобився 21 матч, щоб відкрити рахунок голам за збірну. Варто відзначити, що після ЧС-2018 Тілеманс став твердим гравцем основи бельгійської команди. На клубному рівні Юрі захищає кольори Лестера. https://www.youtube.com/watch?v=LvSpTFM2_d4 Борна Баришич. Хорватія - Азербайджан - 2:1 Лівий бек дебютував у збірній, коли виступав в Осієку, але перший м'яч забув уже в статусі гравця Рейнджерс. Під кінець першого тайму матчу з Азербайджаном Баришич зрівняв рахунок після кутового. https://www.youtube.com/watch?v=TA0RrhvjMaU Ніколо Барелла. Італія - Фінляндія - 2:0 Найбільше результативних дебютантів було серед італійців. Відзначимо, що Барелла вперше зіграв за Скуадру Адзурру в жовтневому «товарняку» з Україною. У грі з фінами хавбек Кальярі відкрив рахунок вже на сьомій хвилині. https://youtu.be/2hut0_caSPg?t=44 Мойзе Кін. Італія - Фінляндія - 2:0 Талановитий форвард Ювентуса - один з найперспективніших гравців «чобота». Перший гол за збірну він оформив у другому матчі за неї, реалізувавши вихід один на один. Що цікаво, по трьох днях Кін забив і Ліхтенштейну. https://youtu.be/2hut0_caSPg?t=118 Лукас Пакет. Панама - Бразилія - 1:1 Атакуючий півзахисник почав грати за селесао після мундіалю. Свій перший м'яч за Бразилію він оформив в товариському матчі з Панамою, ось тільки перемогти фаворитам не вдалося. До речі, в січні Пакета перейшов з Фламенго в Мілан за 35 мільйонів євро. https://www.youtube.com/watch?v=Fj7EIHAu7vM Маттейс де Лігт. Голандія - Німеччина - 2:3 У свої 19 захисник є капітаном Аякса і незамінним гравцем збірної. У 15-му за рахунком поєдинку за помаранчевих де Лігт зрівняв рахунок з Німеччиною. Правда, на останніх хвилинах господарі упустили нічийний результат. https://www.youtube.com/watch?v=t7iQHJh9cRk Майкл Кін. Чорногорія - Англія - 1:5 Центрбек Евертона - нечастий гість у стартовому складі Трьох левів. Починаючи з березня 2017 го Кін провів за національну команду сім поєдинків. В останньому з них Майкл зрівняв рахунок, поклавши початок розгрому Чорногорії. https://www.youtube.com/watch?v=4IDtLL_Y4fQ Стефано Сенсі. Італія - Ліхтенштейн - 6:0 Парад дебютних голів за блакитних продовжився в другому матчі відбору. Центральний захисник Сассуоло вперше був викликаний до збірної восени минулого року. А в своєму другому поєдинку за команду Стефано відкрив рахунок ударом головою. https://www.youtube.com/watch?v=5ywqiegmVxA Леонардо Паволетті. Італія - Ліхтенштейн - 6:0 У цьому ж поєдинку відбувся почин 30-річного центрфорварда Кальярі. Це не перший виклик Паволетті в головну команду країни, однак вийти на поле йому вдалося тільки в грі з Ліхтенштейном. І за 18 хвилин «джокеру» вдалося оформити перший гол за Скуадру Адзурру. https://www.youtube.com/watch?v=PJoUMw1ubPc Володимир Сержао

Без пасажирів: у всіх групах відбору Євро-2020 лідирують ті, кому належить за статусом!

Вибираємо кращого українського гравця в матчі Люксембург - Україна (зазначте не більше трьох кращих гравців, порядок місць значення не має)

• Андрій Пятов (27%, проголосувало: 493)
  • Віктор Циганков (23%, проголосувало: 427)