Іван Петряк відзначився дублем у матчі чемпіонату Угорщини

10.04.2021 21:29

Український півзахисник Іван Петряк відзначився дублем за Фехервар в матчі чемпіонату Угорщини

Фехервар українця Івана Петряк в 28-му турі чемпіонату Угорщини приймав на своєму полі Уйпешт. Наш співвітчизник вийшов на поле в стартовому складі господарів і став одні з двох головних героїв матчу.

У першому таймі виконував соло форвард Фехервара Неманья Ніколіч, на рахунку якого два забитих м'ячі. Після перерви естафету підхопив Петряк, який також відзначився дублем. У підсумку, в нинішньому році, українець відзначився вже чотири рази за свою команду.

У підсумку, господарі здобули розгромну перемогу - 4: 0. Відзначимо, що Петряк отримав в цьому матчі ще й жовту картку.

Після цього успіху Фехервар набрав 44 очки, але залишився на третьому місці в першості Угорщини.