Інгулець в матчі з Дніпром-1 заробив своє перше очко в УПЛ

23.08.2020 15:05
У поєдинку стартового туру чемпіонату України дебютант вищого дивізіону Інгулець зіграв внічию з Дніпром-1

Фото scdnipro1.com.ua

Ще до виходу в Прем'єр-лігу Петрівці показали себе, пробившись до фіналу Кубка України в 2019 році. У минулому сезоні Інгулець фінішував третім у першій лізі і підвищився у класі. Через тиждень після історичного успіху підопічним Сергія Лавриненка потрібно було розпочати новий сезон. Домашній поєдинок з Дніпром-1 представники Кіровоградської області провели на Дніпро-Арені за домовленістю сторін. Відзначимо, що в стартовому складі своєї команди Дмитро Михайленко випустив зимових новачків САРНАВСЬКИЙ, Дубінчака і Довбика. Перший небезпечний момент створили дніпряни, але Довбик не зміг відправити м'яч у практично порожні ворота. Інгулець відповів ударом Щедрого, з яким впорався Сарнавський. Потім спортклубовци взяли м'яч під свій контроль, а на 33-й хвилині відкрили рахунок. Довбик завозився з м'ячем на вході в чужу штрафну, але все ж встиг скинути на Цурикова, який забив ефектним пострілом під поперечину. 0: 1. Через кілька хвилин Шуст впорався з ударом Довбика, а перед перервою Інгулець оформив історичний гол в УПЛ. Після відмінної контратаки Балан отримав пас від Щедрого і прицільно пробив у дальній кут. 1: 1. У другому таймі вистачало моментів, причому Петрівці довелося непросто. Дніпро-1 упустив хороший шанс незабаром після перерви, коли за одну атаку пробивали Хобленко і Цуріков. Пізніше був заблокований небезпечний удар Довбика, в середині 45-хвилинки м'яч після пострілу Когута зачепив поперечину. Майже відразу Квасний підмінив воротаря Інгульця і ​​врятував після Адамюк. До кінця зустрічі дніпряни більше тримали м'яч і атакували, але забити так і не зуміли. В результаті Інгулець добув один пункт в своєму дебютному поєдинку в УПЛ. Підопічні Михайленко, в свою чергу, навряд чи задоволені нічийним результатом. Інгулець - Дніпро-1 - 1: 1 (1: 1) Голи: Балан (42, Щедрий) - Цуріков (33, Довбик). Інгулець: Шуст - Балан, Семенко, Ковальов, Квасний (Синегуб, 81) - Лупашко (Плохотнюк, 72), Кучеренко - Козак (Мкомола, 72), Запорожець, Щедрий (Бартулович, 68) - Сичинава. Дніпро-1: Сарнавський - Адамюк, Логінов, Сафронов - Тейлор (Чичиков, 90), Кравченко, Вакулко (Когут, 46), Дубінчак - Хобленко, Довбик (Ярмолюк, 77), Цуріков (Назаренко, 77). Попереджені: Щедрий, Лупашко, Квасний - Адамюк, Вакулко, Кравченко, Когут. Дивіться, хто прийшов: Інгулець в сезоні-2019/2020 продовжив перемагати клуби Прем'єр-ліги