Інгулець підніс сенсацію і вийшов у фінал Кубка України

17.04.2019 16:57
Представник першої ліги в півфіналі відправив два м'ячі у ворота луганської Зорі
Інгулець

фото ingulec.com

Нинішній розіграш Кубка України подарував чимало гучних сенсацій, в результаті чого до півфіналу дісталося два колективи з першої ліги - Інгулець з Петрове Кіровоградської області та СК Дніпро-1. Інгулець, який був утворений в 2013 році завдяки найбільшому аграрному підприємству Кіровоградської області Агрофірма-П'ятихатська, в Кубку України почав свій шлях ще в серпні. Спочатку мінімально був обіграний Колос (1: 0), в 1/16 фіналу Інгулець на виїзді здобув впевнену перемогу над Горностаївський Світом (3: 0). В 1/8 фіналу суперниками Петрівців став представник Прем'єр-ліги Маріуполь - перемога 3: 1 і вихід в чвертьфінал. В 1/4 фіналу Інгулець в серії пенальті зняв скальп з ще одного представника УПЛ - Карпат. Зоря невпевнено стартувала навесні в чемпіонаті, тому на півфінал Кубка луганчани налаштовувалися серйозно, виставивши в складі практично всіх своїх найсильніших гравців. Команда Вернидуба на шляху до Інгульця відразу в 1/8 фіналу обіграла на виїзді по пенальті Десну. У чвертьфіналі луганчани на виїзді взяли верх над ФК Львів (1: 0). Інгулець, який брав в попередній стадії Карпати в Олександрії, на цей раз зміг грати вдома в Петрово. За підтримки рідних трибун стартовий натиск господарів увінчався успіхом вже в дебюті поєдинку. На 15-й хвилині Балан розвинув атаку правим флангом і прострілив в центр. Запорожець пробив прямо в сітку. Варто зазначити, що до цього двічі могли забити гості. Але після ударів Караваєва і Леднева відмінно зіграв воротар Інгульця. На 39-й хвилині зухвалий представник першої ліги і зовсім шокував Зорю. Щедрий навісив зі штрафного. М'яч полетів у воротарський, відскочив від газону і залетів у ворота Зорі. Втім, ще до перерви луганчани повернули інтригу: Чеберко пробив з кута воротарського. М'яч отрікошелтіл від захисника господарів і залетів у сітку. Другий тайм почався з масованих атак Зорі, а Інгулець грав з великим акцентом на свою оборону. Луганчани могли зрівняти рахунок, але Будковський і Караваєв засмутити господарів так і не змогли, поступившись дорогою до фіналу і шанс потрапити в єврокубки скромному представнику першої ліги.

Інгулець - Зоря - 2: 1

Голи: Запорожець (15), Щедрий (39) - Чеберко (45 + 1) Інгулець: Ситников, Ковальов, Павлов, Балан, Синегуб, Запорожець, Клименко, Лупашко, Щедрий (Козак, 79), Сичинава (Піско, 85), Мишуренко (Сула, 74).  Зоря: Феліпе, Тимчик (Кабан, 57), Вернидуб, Арвеладзе, Михайличенко, Сілас, Чеберко, Караваєв, Ледньов (Громов 73), Луньов (Хомченовський, 52), Будковський. попередження: Павлов, Сула, Ситніков - Арвеладзе. Кубок України: Шахтар крутіше всіх за кількістю виходів у фінал

Хто, на Ваш погляд, стане чемпіоном України-2018/2019?

• Шахтар (69%, голосів: 5 815)
  • Динамо (26%, голосів: 2 166)