Маючи ігрову перевагу, Динамо насилу обіграло Маріуполь

13.04.2019 14:54
Заробивши три очки в гостьовому поєдинку, підопічні Олександра Хацкевича продовжують гонитву за Шахтарем

Поєдинок в Маріуполі був важливий в першу чергу для Динамо. Будь-яка втрата очок для біло-синіх була чревата завершенням чемпіонської гонки. Складна кадрова ситуація змусила наставника киян Олександра Хацкевича помітно перекроїти стартовий склад. Зокрема, в основі дебютував захисник Денис Попов. Перші хвилини поєдинку змусили шанувальників столичного колективу похвилюватися. Маріуполь більш активно почав гру, двічі до успіху був близький Борячук, але спочатку ситуацію ціною пошкодження врятував Бойко, а потім удар нападника азовців із забійної позиції блокував Шабанов. Тільки до середини тайму гості відчули себе, як вдома. Після небезпечного удару Сідклея Динамо прибрало ініціативу до своїх рук. А на 30-й хвилині стався неоднозначний момент у штрафному Маріуполя, але свисток арбітра промовчав, коли Чоботенко вдарив по нозі Бурду. На 35-й хвилині Миколенко, який був одним з найактивніших, міг відкривати рахунок, але спочатку його удар парирував Худжамов, а на добиванні захисник киян посла м'яч трохи вище поперечини. З початку другого тайму підопічні Олександра Хацкевича додали в русі і небезпека біля воріт азовців почала виникати із завидною постійністю. Не раз пристрілювався до воріт Сидорчук, ну а найреальніший шанс відзначитися був у Вербича, проте м'яч після удару словенця головою зловив Худжамов. Варто відзначити, що і маріупольці намагалися контратакувати при першій же можливості, і потрібно сказати, що вони були близькі до успіху. Але знову - схибив Борячук. На 52-й хвилині Андрій з вигідної позиції пробив повз ворота, а на 67-й хвилині поставити крапку в атаці азовців завадив самовіддано зіграв Бойко. І все-таки натиск і клас виконавців столичного колективу зробили свою справу. На 73-й хвилині Миколенко елегантно навісив в штрафну, а Циганков сповна цим скористався. 0: 1. Кінцівка матчу вийшла нервовою і сумбурною, проте динамівцям вдалося утримати гольове перевагу, що дозволило їм продовжити погоню за Шахтарем.

Маріуполь - Динамо — 0:1 (0:0)

Гол: Циганков (73, Миколенко). Маріуполь: Худжамов, Полегенько, Чоботенко, Яворський, Ігнатенко, Демір, Мишнєв, Пихаленок (Федорчук, 64), Зубков, Горбунов (Вакула, 58), Борячук (Сікан, 79). Динамо: Бойко, Попов, Бурда, Миколенко, Шабанов, Сідклей (Цітаішвілі, 46), Сидорчук (Ісаєнко, 70), Андрієвський, Шепелев, Циганков, Вербич. Попереджені: Ігнатенко, Демір - Андрієвський, Шепелев, Попов, Бурда. В'ячеслав Свідерський: «Олександрія ще більше відірветься від конкурентів»