Ігрова практика футболістів збірної України в клубах: з нулями - тільки один

Перед вирішальними жовтневими матчами відбору Євро-2020 чимале значення має ігрова практика футболістів збірної України в клубах Практично всі футболісти, викликані на жовтневі матчі збірної України, мають хорошу практику в клубах. Не грає тільки один - воротар Андрій Лунін. Йому знову не пощастило з орендою. Складно сказати, чия думка була ключовим, і які ще були варіанти. Однак з Вальядолідом справи йдуть не краще, ніж з Леганесі. У минулому сезоні перший офіційний матч в іспанському футболі Лунін провів тільки 30 жовтня. Це був кубковий поєдинок, а в чемпіонаті Іспанії українець дебютував 11 листопада.

Після поєдинку України і Нігерії динамівець Віктор Циганков провів за клуб сім матчів з семи. фото fcdynamo.kiev.ua

Дуже мало за свій Лечче грає Євген Шахов, але не будемо забувати, що це чемпіонат Італії. Поступово збільшує обсяг ігрового часу Віктор Коваленко. Але за останній місяць він провів лише один повний матч. Правда, в Лізі чемпіонів проти Аталанти. Ці 90 хвилин цінніше багатьох 90 хвилин в чемпіонаті України. Відносно невисокі показники у Олександра Зінченка і Андрія Ярмоленка. Але в чемпіонаті Англії будь-які 90 хвилин переважують будь-90 хвилин в УПЛ. Почав грати Євген Коноплянка. А ще стабільно зайшов до динамівської основу Артем Шабанов. Його серія почалася ще до травми Микити Бурди (22 вересня) - 19 вересня в грі з Мальме. За кількістю зіграних хвилин за останній місяць він - №1 серед захисників збірної України.

Ігрова практика футболістів збірної України за останній місяць і за сезон в цілому

Примітка

Зазначено кількість ігор, хвилин і голів (для воротарів - пропущених) у всіх офіційних турнірах за основний склад клубу за місяць, який пройшов з моменту останньої гри збірної України (10.09.2019, Нігерія - 2: 2), а також в цілому за сезон -2019/2020. Андрій КУДИРКО Євро-2020. Збірна Португалії провела перше тренування не в повному складі

Скільки, на ваш погляд, набере очок збірна України в матчах відбору Євро-2020 з Литвою (11 жовтня, Харків) і Португалією (14 жовтня, Київ)?