Гравці тижня: продуктивна тиждень Малиновського, стабільність Сидорчука, дубль Яремчука

06.10.2020 16:00
Команда1 назвала трійку кращих футболістів минулого тижня, з огляду на всі матчі, зіграні за цей період Щотижня ми аналізуємо всі дії потенційних гравців збірної України і визначаємо лауреатів. Наша чергова трійка виглядає наступним чином: 1. Руслан МАЛИНОВСЬКИЙ (півзахисник Аталанти) Після класної гри проти Лаціо (українець взяв участь в трьох гольових атаках своєї команди), півзахисник Аталанти і збірної України Руслан Малиновський на тижні провів ще один якісний матч. Перед від'їздом до збірної на ігри з Францією, Німеччиною та Іспанією українець вийшов на заміну в грі з Кальярі. На 65-й хвилині Руслан з'явився на полі, замінивши Алехандро Гомеса. Через 10 хвилин наш співвітчизник мав шанс відзначитися. Руслан завдав потужного удару низом в кут воріт, але Кальярі виручив голкіпер. На рахунку українця ще пару «пострілів» і підсумкова гарна оцінка від італійських ЗМІ. 2. Сергій СИДОРЧУК (півзахисник Динамо) Серед тижня київське Динамо здобуло важливу перемогу над Гентом в матчі-відповіді раунду плей-офф ЛЧ і отримало право грати в груповому турнірі. Вагомий внесок в успіх команди вклав капітан киян Сергій Сидорчук. Після блискучої перемоги над Гентом в чемпіонаті УПЛ Динамо приймало на своєму полі Зорю. Гра для господарів склалася важко, кияни програвали по ходу матчу Зорі 0: 1, але в кінцівці матчу все ж зуміли звести гру внічию (1: 1). Черговий якісний матч в складі команди Мірчі Луческу провів капітан киян, цементуючи опорну зону Динамо. 3. Роман ЯРЕМЧУК (нападник Гента) Нападаючий Гента і збірної України Роман Яремчук, незважаючи на те, що пропустив матч-відповідь своєї команди в Лізі чемпіонів проти Динамо, через пару днів яскраво зіграв в чемпіонаті Бельгії і відправився в розташування синьо-жовтих в прекрасному настрої. форвард запісал на свій рахунок два забиті м'ячі в поєдинку проти Беєрсхот. Хозява активно почали зустріч і вже на 12-й хвилині Роман Яремчук отримав передачу від Лорана Депуатра і пробив з лінії штрафного - 1: 0. Через три хвилини український форвард відзначився індивідуальною технікою, увірвався в штрафну і оформив дубль. Вся інформація про квитки на матчі збірної України в Лізі націй з Німеччиною та Іспанією

На ваш погляд, як завершиться товариський матч Франція - Україна, який відбудеться в Сен-Дені 7 жовтня?

• Перемогою збірної Франції (60%, голосів: 2 735)
  • внічию (24%, голосів: 1 102)
  • Перемогою збірної України (17%, проголосувало: 759)

Всього голосів: 4 596