Гравці тижня: переможні голи Кулача, стабільність Малиновського

30.10.2018 11:00
Команда1 назвала трійку кращих футболістів минулого тижня, з огляду на всі матчі, зіграні за цей період
Кулач

Фото Олега Дубини

Щовівторка ми аналізуємо всі дії потенційних гравців збірної України і визначаємо лауреатів. Наша чергова трійка виглядає наступним чином.

1.Владіслав Кулач (нападник Ворскли)

Орендований у донецького Шахтаря нападаючий Ворскли Владислав Кулач другий матч поспіль приносить полтавчанам перемоги. Минулого тижня білявий хлопець забив переможний гол Карабаху в Лізі Європи, а в минулому турі чемпіонату -- красивий м'яч в ворота Олімпіка. Своєю результативною грою Владислав напевно змусить звернути на себе і увагу тренерів збірної, які вже запрошували його в першу команду країни, коли травму отримав Артем Кравець. На цей раз (на матчі зі Словаччиною та Туреччиною) Владислав має всі шанси отримати від Андрія Шевченка реальний виклик.

2.Руслан Малиновський (півзахисник Генка)

І хоча півзахисник Генка на минулих вихідних не забив гол, а його команда не виграла в чемпіонаті у Стандарда (1: 1), бельгійська преса продовжує відзначати впевнену гру українського легіонера. Хавбек кілька разів точно пробивав по воротах, але команду суперника виручав воротар. Плідно українець провів і минулу тиждень в єврокубках. Вихованець Шахтаря посів друге місце за кількістю вдалих обведень (11) в грі з Бешикташем і увійшов в десятку кращих гравців за виграними єдиноборств (16) за версією Instat. Як підсумок - заслужене місце в символічної збірної тижня за версією КОМАНДИ 1 і виклик в національну збірну від Андрія Шевченка на матчі зі Словаччиною та Туреччиною.

3.Деніс Безбородько (нападник Десни)

Героєм 13-го туру УПЛ і кращим гравцем чемпіонату на минулих вихідних був визнаний нападаючий Десни Денис Безбородько. Його два голи в ворота Маріуполя дозволили чернігівцям обіграти азовців з рахунком 2: 0. Вже на п'ятій хвилині матчу Денис Безбородько після індивідуального проходу дивним по силі і точності ударом поверг в шок Маріуполь. На досягнутому гравець Десни вирішив не зупинятися, і на самому початку другого тайму подвоїв рахунок, і в підсумку потрапив також до символічної збірної тижня за версією команди1. Кулач Помаранчева осінь. Цифрові підсумки 13-го туру УПЛ

Хто, на Ваш погляд, стане чемпіоном України-2018/2019?

• Шахтар (69%, голосів: 5 815)
  • Динамо (26%, голосів: 2 166)