Ігор Харатін забив свій перший м'яч у складі Ференцвароша в чемпіонаті Угорщини (відео)

20.04.2019 21:26
Гол українського півзахисника Ігоря Харатін допоміг Ференцварошу переграти головного конкурента в боротьбі за чемпіонство Угорщини

Фото fradi.hu

Ференцварош Сергія Реброва зробив важливий крок до завоювання чемпіонського титулу в першості Угорщини. Фраді здобув перемогу на домашньому стадіоні над своїм основним конкурентом - Віді. Українці Іван Петряк і Ігор Харатін вийшли на поле в основному складі будапештського клубу. На 58-й хвилині, за рахунку 1: 1, Харатін після подачі кутового відкрив рахунок забитим м'ячам за Ференцварош.  Ігор відіграв весь матч, а Петряк був замінений на 82-й хвилині. Сам поєдинок завершився з рахунком 4: 1 на користь підопічних Сергія Реброва.  Ця перемога дала можливість Ференцварошу відірватися в турнірній таблиці від Віді вже на 11 очок.

Сваток вніс вклад в перемогу Хайдука

Український захисник Олександр Сваток допоміг Хайдуку здобути розгромну перемогу в чемпіонаті Хорватії. У домашньому матчі 30-го туру «білі» завдали поразки Рієці з рахунком 4: 0.  Наш співвітчизник провів на полі весь ігровий час і, хоча не відзначився результативними діями, вніс свій внесок в перемогу господарів.  Набрані три пункти дозволили Хайдуку утримати четверте місце і наздогнати за очками йде третім Осієк.

Перед Челсі не вибачився! Всі голи Мохаммеда Салаха колишнім командам (відео)

Хто, на ваш погляд, стане переможцем Ліги Європи-2018/2019?