І в Києві, і в Бресті. Історія взаємин Артема Мілевського з БАТЕ (відео)

22.05.2020 10:04
Скільки матчів і голів проти Борисівського БАТЕ на рахунку українського нападника Артема Мілевського?

Фото dynamo-brest.by

У 10-му турі чемпіонату Білорусі Динамо-Брест на своєму полі програв БАТЕ з рахунком 1: 3. Єдиний гол господарів записав до свого активу Артем Мілевський, Завдавши забійний удар з меж штрафного. Для нападника цей гол став третім в нинішньому розіграші турніру. «Відносини» українця з БАТЕ тривають з 2010 року, коли він перетинався з жовто-синіми, виступаючи за київське Динамо. Сумарно проти борисовців Мілевський провів дев'ять поєдинків, в яких його команди здобули п'ять перемог при двох нічиїх і двох поразках. На чемпіонат Білорусі припали чотири матчі, на Суперкубок - два, на Кубок - один, на Лігу Європи - ще два. Примітно, що Динамо-Брест Артема тричі зустрічався з БАТЕ в фіналах і всі рази брав титул. Нарешті, в попередньому чемпіонаті саме жителі півдня перервали гегемонію борисовців, здобувши золоті медалі. На рахунку українця в цих дев'яти поєдинках чотири голи, два ассист і дві жовті картки. Нижче ми згадаємо всі точні удари Мілевського в ворота борисовців. ЛЄ-2010/11. Груповий етап. Динамо - БАТЕ - 2:2 Вилетівши з кваліфікації Ліги чемпіонів, кияни потрапили в турнір рангом нижче. У матчі стартового туру гостей швидко вивів вперед Віталій Родіонов, а незабаром сам Мілевський не реалізував пенальті. Втім, до перерви Динамо встигло вийти вперед - спочатку забив сам Артем, а потім асистував Роману Єременко. І все ж БАТЕ вдалося відіграти зусиллями Павла Нехайчика. Підсумковий результат призвів до цікавої аурі навколо цього протистояння. https://youtu.be/VA98TrpZ9OQ?t=83 ЛЄ-2010/11. Груповий етап. БАТЕ - Динамо - 1:4 Один з двох виїзних матчів біло-синіх в Лізі Європи, в яких столичні забили чотири голи. На той момент Динамо ще не гарантувало собі вихід в плей-офф і відставало від борисовців на три очки. У першому таймі відзначилися Огнен Вукоєвич та Андрій Ярмоленко, у другому Олег Гусєв реалізував пенальті, а четвертий забив Мілевський. Святкування голу українцем також гідно окремої згадки. У кінцівці суперники лише зуміли розмочити рахунок. https://www.dailymotion.com/video/xjvh8k Кубок Білорусі-2017/18. Фінал. БАТЕ - Динамо-Брест - 2:3 В той день Мілевський виборов один з п'яти своїх трофеїв в Білорусі. БАТЕ забив першим, але в середині стартової половини зустрічі українець зрівняв рахунок, здорово розібравшись в чужій штрафній. У другому таймі суперники знову вийшли вперед, на що брестчане відповіли двома голами. Що цікаво, переможний м'яч забив Нехайчик, який раніше виступав як раз за борисовців. https://youtu.be/k_Gbka-_If4?t=158 Чемпіонат Білорусі-2020. Динамо-Брест - БАТЕ - 1:3 Діючі чемпіони почали сезон не найкращим чином, тоді як БАТЕ підійшов до гри лідером таблиці. У першому таймі на гол Станіслава Драгуна своїм точним пострілом відповів Мілевський. Проте в другій половині поєдинку гості домоглися свого. Забили Нехайчик, взимку знову опинився в БАТЕ, і Неманья Міліч. До речі, вже у неділю ці команди зійдуться в рамках фіналу Кубка Білорусі. https://youtu.be/bGByLZiqQ0k?t=198 Володимир Сержао