І знову ні! Чорноморець не може виграти в першості України вісім матчів поспіль

23.10.2021 21:22

Одеський Чорноморець розписав на домашньому стадіоні нічию зі Львовом.

Фото upl.ua

У заключному суботньому матчі 12-го туру чемпіонату України Чорноморець в Одесі приймав Львів.

У першому таймі на вістрі атак господарів був Цітаішвілі, який мав дві можливості відкрити рахунок, але обидві не використав. Успіх прийшов до одеситів аж на 71-й хвилині, коли після удару Михайленка м'яч рикошетом влетів у ворота гостей.

Проте вже за шість хвилин львів'яни відігралися. Ернест із меж воротарського пробив Кучерука - 1:1. Нічия - і Чорноморець не може виграти в чемпіонаті вже вісім матчів поспіль.

Команда із сімома очками посідає 14-е місце, а Львів із такою ж кількістю набраних пунктів - 15-е.

Чемпіонат України. Прем'єр-ліга. 12 тур

Чорноморець - Львів - XNUMX:XNUMX (XNUMX:XNUMX)

Голи: Михайленко (71) - Ернест (77).

Чорноморець: Кучерук, Дубко, Біловар, Вантух, Путря, Кузик (Авагімян, 70), Михайленко, Вачіберадзе (Ісаєнко, 69), Смирний, Цітаішвілі, Бугай (Ванат, 70).

Львів: Ільющенков, Брікнер, Романчук, Лека, Якимець (Ременяк, 59), Чір'як (Нич, 59), Довгий, Зозуля (Грисьо, 75), Ернест, Політило, Альваро (Семенів, 67).

Попереджені: Путря (39), Цітаішвілі (55), Вачіберадзе (65) - Брікнер (32), Зозуля (54), Грисьо (86).

У наступному турі Чорноморець у гостях зіграє з Ворсклою, а Львів також на виїзді зустрінеться з Колосом.

Капітан болгарського ЦСКА звалив невдачі своєї команди в матчі із Зорею на помилки третьої сили (відео)