І знову 1: 0! Русин в доданий час приніс Динамо перемогу у Львові

28.07.2018 20:31
Підопічні Олександра Хацкевича роздрукували ворота ФК Львів на останніх хвилинах поєдинку

facebook.com/fcdynamoua

Обидві команди підійшли до матчу, маючи за плечима по три очки, здобуті в минулому турі. Олександр Хацкевич у порівнянні з грою проти Ворскли зробив кілька змін. Так, в основі сьогодні вийшли Бурда, Че Че і Гармаш. Поєдинок розпочався з шаленого пострілу Аугусто, після чого динамівці заволоділи ініціативою. Найактивнішим на старті був Вербич, який завдав кілька ударів, найнебезпечніший з яких припав на 15-у хвилину. Кияни тиснули, постійно залазили в офсайд, але ніяк не могли пробити Бандуру. На 34-й хвилині той же Вербич викотив на Че Че, який з меж штрафного пробив у руки голкіперу Львова. Пізніше свої моменти змарнували Бурда і Буяльський. У підсумку на перерву команди пішли за рахунку 0: 0. Хацкевич вгадав із замінами Однак і в другому таймі нічого особливо не змінилося. Підопічні Жілмар зосередилися на обороні і лише зрідка намагалися втекти в контратаку. Динамо почало створювати гостроту лише з появою на полі Сидорчука та Андрієвського. Хавбеки завдали по кілька ударів по воротах суперників, а на 71-й хвилині Бандура виручив після виходу тет-а-тет Сергія. Під кінець зустрічі знову після кутового неточно пробив Бурда. Пізніше небезпечно прострілив Кенджера, але Бандура впорався. І все ж Динамо вдалося вирвати три очки. На 91-й доданій хвилині Хацкевич кинув в бій Русина і той відразу ж відзначився. Буяльський низом покотив м'яч у штрафну, там за нього зачепився Андрієвський і віддав асист на Назарія. Динамо третій матч поспіль виграє з рахунком 1: 0. Набравши шість очок, кияни продовжують перебувати в числі лідерів УПЛ. У наступному турі біло-синім належить чергова зустріч з Шахтарем. ФК Львів - Динамо — 0:1 (0:0) Гол: Русин (90 + 2, Андієвська). ФК Львів: Бандура - Адамюк, Парамонов, Воронін, Голіков - Приймак (Сабіно, 76), Каленчук - Западня (Тейлор, 64), Аугусто, Волошинович (Панамбі, 58) - Бруно. Динамо: Бойко - Кенджера, Бурда, Кадар, Морозюк (Русин, 90 + 1) - Буяльський, Че Че (Сидорчук, 63) - Циганков, Гармаш (Андрієвський, 58), Вербич - Бесєдін. Попереджені: Аугусто - Бесєдін.