І це потрапляння в десятку! Всі голи Анхеля Ді Марії зі штрафних ударів (відео)

08.08.2019 15:07
Виділяємо всі голи аргентинського півзахисника ПСЖ Анхеля Ді Марії, забиті прямими ударами зі штрафних

instagram.com/angeldimariajm/

У суботу відбувся матч за Суперкубок Франції, в якому ПСЖ обіграв Ренн з рахунком 2: 1. Після голу Адріана Юну чемпіони поступалися, проте в другому таймі спорудили камбек. Спочатку відзначився Кіліан Мбаппе, а на 73-й хвилині Анхель Ді Марія блискучим штрафним приніс парижанам перемогу, а заодно і перший трофей в сезоні. https://youtu.be/sLKHMlmGjyI?t=172 Нагадаємо, раніше вихованець Росаріо Сентраль виступав за Бенфіку, Реал, МЮ, а кольори ПСЖ захищає з 2015-го. За європейський період кар'єри Ді Марія забив 125 голів, 10 з яких - зі штрафних. Ми розшукали для вас всі ці результативні удари Анхеля. АПЛ 2014/15. МЮ - КПР - 4:0 https://youtu.be/dA-rmZHmj_s?t=15 Ліга 1-2015 / 16. ПСЖ - Тулуза - 5:0 Кубок Ліги 2016/17. Півфінал. Бордо - ПСЖ - 1:4 ЛЧ 2016/17. ПСЖ - Барселона - 4:0 https://www.youtube.com/watch?v=g_pgQEbT128 Ліга 1-2016 / 17. Анже - ПСЖ - 0:2 https://www.youtube.com/watch?v=mXK3B87g6mQ Суперкубок Франції-2018. ПСЖ - Монако - 4:0 https://www.youtube.com/watch?v=s0Z2It4N4z0 Ліга 1-2018/19. ПСЖ - Монпельє - 5:1 https://youtu.be/Xn7GniuwueY?t=44 Ліга 1-2018 / 19. Діжон - ПСЖ - 0:4 https://www.youtube.com/watch?v=mFwIm897_d8 Ліга 1-2018 / 19. ПСЖ - Марсель - 3:1 https://youtu.be/aZIEhRXJnUI?t=72

Неймар і Сані поки що попереду. Всі успішні штрафні удари сезону в ЛЧ (відео)

У третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів київське Динамо зіграє з Брюгге (6 серпня - в Бельгії і 13-го - в Києві). На ваш погляд, чи зуміє наша команда пройти далі?

• Так (68%, голосів: 1 937)