Господарі чемпіонату світу впевнено перемогли Єгипет і фактично вийшли в плей-офф

19.06.2018 22:08
Категорії: Новини ЧС-2018
Футболісти національної збірної Росії взяли верх над підопічними Ектора Купера

twitter.com/TeamRussia

Після поразки від Уругваю в стартовому турі єгиптянам залишалося грати лише на перемогу. Однак набрати хоча б одне очко навіть з Мохаммедом Салахом на поле Фараонам не вдалося. У першому таймі рідко виникали небезпечні моменти, хоча активніше виглядали і частіше пробивали по воротах господарі. Перед самою перервою нагадав про себе Салах, але м'яч після його удару розминувся з дальньою стійкою. А ось друга половина почалася з гола. Зобнин неточно пробив з-за меж штрафного, але Фатхі безглуздо колупнув по м'ячу ногою і той закрутився в дальній кут воріт Ель-Шенаві. Після цього підопічні Ектора Купера побігли атакувати, але справжньою гостроти не створили. Одного Салаха виявилося мало На 59-й хвилині свій третій гол на ЧС-2018 забив Черишев, замкнувши простріл Фернандеса справа. Єгипет «поплив» і тут же пропустив знову. Дзюба усередині штрафної розібрався з опікунами і всадив ігровий снаряд у ближній кут. На 73-й хвилині промінчик надії своєї збірної подарував Салах, заробивши і реалізувавши пенальті. Однак на більше африканці не спромоглися і в кінцівці цілком могли нарватися на результативну контратаку суперників. Перемігши з рахунком 3: 1, Росія практично гарантувала собі вихід в плей-офф. Якщо завтра Уругвай здолає Саудівська Аравія, то в третьому турі ці дві збірні посперечаються за першу сходинку в групі. 19 червня. ЧС-2018. Група А Росія - Єгипет — 3:1 (0:0) Голи: Фатхі (47, автогол), Черишев (59), Дзюба (62) - Салах (73, пенальті). Росія: Акінфєєв, Фернандес, Кутепов, Ігнашевич, Жирков (Кудряшов, 86), Зобнин, Газінський, Самедов, Головін, Черишев (Кузя, 74), Дзюба (Смолов, 79). Єгипет: Ель-Шенаві, Фатхі, Хегазі, Габр, Абдель-Шафи, Ель-Ненни (Амр, 64), Хамед, Салах, Саїд, Трезеге (Собхі, 68), Мохсен (Кахраба, 82). Попереджені: Смолов - Трезеге. Завтра на ЧС-2018 пройдуть три поєдинки. У групі А Уругвай зустрінеться з Саудівською Аравією (початок о 18.00), а в квартеті В відбудуться матчі Португалія - ​​Марокко (15.00) і Іран - Іспанія (21.00).